ماشین تزریقی بادی تولید قوطی پلاستیکی IBM-80H

ماشین تزریقی بادی تولید قوطی پلاستیکی IBM-80H یکی از مدل‌های دستگاه تزریق پلاستیک بادی اینجکشن بلومولدینگ  می باشد.

تزریقی بادی تشکیل یک جسم توخالی با باد کردن یا دمیدن یک لوله مذاب ترموپلاستیک به نام “پریفرم” به شکل حفره قالب است. این فرآیند شامل باد کردن پریفرم است که نیمه های قالب روی آن بسته می شوند. نیمه های قالب ماده حاوی شکل محصولی است که باید تولید شود. یک گاز تحت فشار، که معمولاً هوا است، به داخل پاریزون وارد می‌شود و پاریزون گرم شده را به طرف دیواره‌های قالب هدایت می کند تا محصول را تشکیل دهد.

صنعت پلاستیک بادی یا قالب گیری دمشی برای تولید اجسام تو خالی با حجم بالا و یک تکه طراحی شده است. اگر نیاز به ساخت بطری های زیادی دارید، این روند برای شما مناسب است. پلاستیک بادی یا قالب گیری دمشی ظروف بسیار یکنواخت و با دیواره نازک ایجاد می کند. و می تواند این کار را بسیار اقتصادی انجام دهد.

نمونه‌هایی از قطعات و محصولاتی که با استفاده از قالب‌گیری تزریقی بادی ایجاد می‌شوند عبارتند از: بطری‌های آب، شامپو و انواع بطری‌های بزرگ و کوچک، قطعات خودرو، صندلی و صندلی استادیوم، قوطی‌های آبیاری، خنک‌کننده‌ها یا هر نوع قطعه توخالی دیگر.

ماشین تزریقی بادی تولید قوطی پلاستیکی

ویژگی های دستگاه تزریق پلاستیک بادی مدل IBM-80H :

۱-به کارگیری پمپ پیستون متحرک می تواند ۲۰% از انرژی را ذخیره کند.

۲- به کارگیری سه جک برای قفل کردن با بازکردن سوپاپ می تواند ظرفیت را افزایش و سایکل تایم را کاهش دهد.

۳- به کارگیری حرکت عمودی و میله افقی فضای کافی برای گردش را به وجود می آورد و نصب قالب را ساده و راحت می کند.

ماشین تزریقی بادی تولید قوطی پلاستیکی

 

قیمت ماشین تزریقی بادی تولید قوطی پلاستیکی

ماشین تزریقی بادی تولید قوطی پلاستیکی بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی و استعلام قیمت، بر روی لینک تماس با ما کلیک نموده و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

برای مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد و مکانیزم دستگاه پلاستیک بادی روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد دستگاه پلاستیک بادی

 

برای دریافت کاتالوگ دستگاه پلاستیک بادی اینجکشن بلومولدینگ مدل ZC60B و سایر ماشین های پلاستیک بادی روی لینک زیر کلیک کنید.

کاتالوگ دستگاه های پلاستیک بادی

 

“شما عزیزان می توانید سایر دستگاه های تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه های پلاستیک بادی (اینجکشن بلومولدینگ) را در وبسایت ما مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.”

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل