دستگاه بادی تزریقی بطری دارویی و بهداشتی IBM-50H

دستگاه بادی تزریقی بطری دارویی و بهداشتی IBM-50H یکی از مدل‌های دستگاه پلاستیک بادی اینجکشن بلومولدینگ می باشد.

پلاستیک بادی تشکیل یک جسم توخالی با باد کردن یا دمیدن یک ترموپلاستیک به نام “پریفرم” به شکل حفره قالب است. این فرآیند شامل اکسترود کردن یا “افتادن” پاریزون است که نیمه های قالب روی آن بسته می شوند. نیمه های قالب ماده حاوی شکل محصولی است که باید تولید شود. دهانه پایینی پاریزون توسط نیمه های قالب ماده بسته شده بسته می شود. یک گاز تحت فشار، که معمولاً هوا است، به داخل پاریزون وارد می‌شود و پاریزون گرم شده را به طرف دیواره‌های قالب هدایت می کند تا محصول را تشکیل دهد.

 

دستگاه بادی تزریقی بطری دارویی و بهداشتی

 

صنعت پلاستیک بادی یا قالب گیری دمشی برای تولید اجسام تو خالی با حجم بالا و یک تکه طراحی شده است. اگر نیاز به ساخت بطری های زیادی دارید، این روند برای شما مناسب است. پلاستیک بادی یا قالب گیری دمشی ظروف بسیار یکنواخت و با دیواره نازک ایجاد می کند. و می تواند این کار را بسیار اقتصادی انجام دهد.

نمونه‌هایی از قطعات و محصولاتی که با استفاده از قالب‌گیری تزریقی بادی ایجاد می‌شوند عبارتند از: بطری‌های آب، شامپو و انواع بطری‌های بزرگ و کوچک، قطعات خودرو، صندلی و صندلی استادیوم، قوطی‌های آبیاری، خنک‌کننده‌ها یا هر نوع قطعه توخالی دیگر.

 

مشخصات دستگاه بادی تزریقی بطری دارویی و بهداشتی IBM-50H

 • سیستم سروو موتور هیدرولیک با قابلیت ذخیره ۴۰% بیش از حد معمول
 • مجهز به بروزترین سیستم سروو موتور با عملکرد مداوم، سریع و بی صدا
 • جک گیره ای IBM50H زیر یک صفحه چرخشی قرار گرفته است. این وضعیت باعث بهبود حرکت و تمیز کنندگی قالب باز و بسته شونده، با بکارگیری حرکت عمودی و میله افقی شده است.
 • باز و بسته شدن قالب با بکارگیری جک هیدرولیکی باعث ایجاد حداکثری سرعت و استحکام آن می شود.
 • فشار ذوب با CNC کنترل می شود که باعث راحتی و اطمینان در عملکرد می شود.

 

دستگاه بادی تزریقی بطری دارویی و بهداشتی

 

 

 

 

قیمت ماشین تولید بطری دارویی و بهداشتی

دستگاه بادی تزریقی بطری دارویی و بهداشتی IBM-50H بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی و استعلام قیمت، بر روی لینک تماس با ما کلیک نموده و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

برای مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد و مکانیزم دستگاه پلاستیک بادی روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد دستگاه پلاستیک بادی

 

برای دریافت کاتالوگ این دستگاه و سایر ماشین های پلاستیک بادی روی لینک زیر کلیک کنید.

 

کاتالوگ دستگاه های پلاستیک بادی

 

“شما عزیزان می توانید سایر دستگاه های تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه های پلاستیک بادی (اینجکشن بلومولدینگ) را در وبسایت ما مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.”

دیدگاه‌ها (۲)

 1. Author Image
  جوادی
  ۱۴۰۲-۰۲-۳۱

  بسیار عالی

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۳-۰۱

   سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل