هاپر درایر قیف خشک کن مواد پلاستیکی

هاپر درایر قیف خشک کن مواد پلاستیکی، برای خشک کردن پلاستیک های مرطوب مانند PS، PP و ABS و غیره که برای تولید انواع بطری های پلاستیکی استفاده می شود که می تواند به بالاترین دمای خشک کردن تا ۱۶۰ درجه سانتیگراد برسد. مدل های عایق دو لایه می توانند دمای خشک شدن یکنواخت را با اتلاف حرارت کمتر ارائه دهند. علاوه بر این، لوازم جانبی متعدد برای تحقق عملکردهای مختلف، مانند بازیافت هوای گرم و فیلتر کردن ناخالصی‌های فلزی در مواد، به صورت اختیاری موجود است.

هاپر درایر قیف خشک کن مواد پلاستیکی

ویژگی های هاپر درایر قیف خشک کن مواد پلاستیکی

  • از پخش کننده هوای گرم برای به دست آوردن جریان هوای گرم یکنواخت برای بهبود راندمان خشک کردن استفاده کنید.
  • طراحی زانویی ورودی هوای گرم می تواند از تجمع گرد و غبار در پایین بخاری های لوله جلوگیری کند تا از سوختن جلوگیری شود.
  • تمام سطوح تماس با مواد از فولاد ضد زنگ برای از بین بردن آلودگی مواد ساخته شده است.
  • قیف از پایه خود جدا شده و تمیز کردن راحت را تضمین می کند.
  • از دمنده عایق حرارت برای افزایش طول عمر دمنده استفاده می کند.
  • دارای تایمر استاندارد است.
  • مجهز به محافظ های گرمای بیش از حد است.

هاپر درایر مواد پلاستیکی

 

اتولودر و خشک کن انتقال و خشک کردن دو مرحله ای را در یک واحد ادغام می کند، که می تواند به طور موثر اکثر پلاستیک های رطوبت سنجی استاندارد مانند PS، PP و سایر پلاستیک ها را خشک کند. انتقال دو مرحله‌ای می‌تواند مواد را کاملاً خودکار از مخزن ذخیره‌سازی به قیف خشک‌کن و از قیف خشک‌کن به IMM منتقل کند، که باعث کاهش نیاز به نیروی انسانی و جلوگیری از آلودگی می‌شود. خشک کن SDL-U-HD از خشک کن هوای فشرده SDL-U و اختیاری برج دوقلو HAD برای دستیابی به خشک کردن بهتر نسبت به خشک کن های معمولی تشکیل شده است. تایمر هفتگی می‌تواند ساعت‌های کاری را از قبل رزرو کند که مخصوصاً برای مواقع پیش‌خشک کردن مناسب است، که برای افزایش بهره‌وری برای مواد پیش‌خشک قبل از شروع IMM قابل استفاده است.

اتولودر مواد پلاستیک

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس ارائه دهنده بهترین لوازم و تجهیزات صنعت تزریق پلاستیک و پلاستیک بادی با سابقه طولانی مدت فعالیت در این زمینه و همکاری با بهترین برندها و ارائه با کیفیت ترین تجهیزات دستگاه های تزریق پلاستیک و پلاستیک بادی

برای خرید انواع تجهیزات و لوازم جانبی دستگاه تزریق پلاستیک و پلاستیک بادی از جمله انواع آسیاب مواد پلاستیکی ، موادکش ، نوار نقاله ، رطوبت گیر ، هاپر درایر و … با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

مطالب مرتبط