دستگاه تزریقی بادی

دستگاه تزریقی بادی شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس در ابعاد و مدل های مختلف برای تولید انواع بطری های کوچک ، ظروف آزمایشگاهی ، ظروف آرایشی بهداشتی در ابعاد و اندازه های گوناگون، این سری از دستگاه های تزریقی بادی تمام اتوماتیک بوده و نیاز به برش و پرت کن ندارد.

 

ذستگاه تزریق پلاستیک بادی

 

تزریق پلاستیک بادی

تزریق پلاستیک بادی فرآیند دمیدن هوا به داخل پلاستیک مذاب برای تغییر شکل پلاستیک است. اغلب، تزریق پلاستیک بادی با استفاده از قالب‌ها ترکیب می‌شود تا اشکال پیچیده‌ای ایجاد شود که با قطعات پلاستیکی نازک و توخالی ساخته می‌شوند. تزریق پلاستیک بادی تا اواخر دهه ۱۹۳۰ وجود نداشت، زمانی که یک جفت مخترع به پتانسیل تزریق پلاستیک بادی در دنیای پلاستیک پی بردند.
در سال ۱۹۳۸، دو مخترع، انوخ فرنگن و ویلیام کوپیتکه، راهی برای استفاده از اصول دمیدن شیشه در صنعت پلاستیک اندیشیدند. آنها اولین ماشین تزریق پلاستیک بادی را ساختند و آن را به شرکت امپراتوری هارتفورد فروختند. در طول دهه ۱۹۴۰، تزریق بادی هنوز یک هنر جدید بود و شرکت‌های زیادی از این ماشین‌ها استفاده نمی‌کردند، زیرا پلاستیک در آن زمان ماده جدیدی بود.
تا دهه ۱۹۷۰ بود که تزریق بادی واقعاً شروع به کار کرد. اختراع ظرف پلاستیکی نوشابه یکی از اولین محصولاتی بود که از پتانسیل تزریق پلاستیک بادی به طور کامل استفاده کرد. هنگامی که این فرآیند کشف شد، تولیدکنندگان تزریق پلاستیک بادی در سراسر ایالات متحده و جهان ظاهر شدند. از دستگاه تزریق بادی برای شکل‌دهی سریع بطری‌های مورد استفاده برای بسته بندی مواد مختلف، از جمله بطری‌های کوچک و بطری‌های بزرگ‌تر ۱ و ۲ لیتری استفاده شد. در واقع، تولید بطری های پلاستیکی توسط سازندگان دستگاه تزریقی بادی آنقدر موفق بود که میزان بطری های پلاستیکی در تولید تنها در ۲۰ سال از صفر به بیش از ۱۰ میلیارد رسید.
امروزه، پلاستیک قالب‌گیری شده برای تولیدات پلاستیکی مختلف، از جمله بطری‌های نوشابه، ظروف لبنی، بطری‌های شامپو، شیلنگ‌ها، درام‌های صنعتی، شیشه‌ها و بسیاری دیگر از اشیاء و ظروف پلاستیکی کاربرد دارد. استفاده از تزریق پلاستیک بادی نه تنها زمان تولید بسیاری از محصولات پلاستیکی را کاهش داده است، بلکه ضایعات پلاستیکی را نیز به دلیل مقدار کمی زباله پلاستیکی ایجاد شده در فرآیند قالب گیری کاهش داده است.

 

دستگاه تزریق بادی بطری کوچک

 

فرآیند تزریق بادی

فرآیندهای قالب گیری بین دو روش نیز متفاوت است. ماشین‌های تزریق بادی از سه بخش اصلی تشکیل شده‌اند: اکسترودر، قالب آکومولاتور و قالب‌های محصول که از نظر شکل و اندازه متفاوت هستند. ظروف پلاستیک بادی نیاز به یک پاریزون دارند، یعنی یک لوله پلاستیکی گرم شده و با هوا پر می‌شود. پاریزون داخل دستگاه پلاستیک بادی قرار می گیرد و قالب به دور لوله بسته می شود تا زمانی که پاریزون به شکل قطعه درآید. در طی فرآیند قالب گیری تزریقی، مواد ذوب شده به داخل قالب تزریق می شود که تحت فشار شدید نگه داشته می شود. پس از جامد شدن مواد، آن را بیرون می اندازند و دوباره قالب پر می شود.

در ساخت قطعات، اشیاء و قطعات پلاستیکی، پلاستیک بادی و قالب‌گیری تزریقی بادی هر دو روش‌های رایج برای تولید محصولات مورد استفاده در بازار جهانی هستند. در حالی که ممکن است قالب‌گیری تزریقی بادی و قالب‌گیری بادی مشابه به نظر برسند، تفاوت‌های عمده‌ای بین این دو روش وجود دارد که در نهایت بر اساس نیاز سازنده تعیین می‌شود.

 

تزریق بادی

 

 

تفاوت فرآیند پلاستیک بادی و تزریقی بادی

هر دو فرآیند تزریق بادی و پلاستیک بادی اکستروژن در بسیاری از کاربردهای تولیدی ضروری هستند. از این تکنیک ها برای ایجاد بسیاری از قطعات پلاستیکی یکبار مصرف و قابل بازیافت، از جمله محصولات مورد استفاده در کاربردهای پزشکی و تحقیقاتی استفاده می شود. هر دو فرآیند دارای عملکردهای منحصر به فردی برای تولید نتایج متفاوت هستند، به همین دلیل است که درک هر فرآیند برای تعیین اینکه کدام یک برای تولید یک محصول خاص مناسب است، مهم است. برای کمک به درک بهتر تفاوت‌های تزریق بادی و پلاستیک بادی اکستروژن، نحوه عملکرد هر فرآیند را بررسی می‌کنیم تا بتوانید تعیین کنید کدام یک برای نیازهای شما بهترین است.

فرآیند تزریق بادی چیست؟

برای افزایش راندمان تولید در دهه ۱۹۳۰، قالب گیری تزریقی توسعه یافت. این فرآیند شامل ذوب پلاستیک و سپس تزریق آن به یک قالب از پیش طراحی شده است. مزایای اولیه قالب‌گیری تزریقی شامل کاهش ضایعات، حداقل نیازهای تکمیلی و قابلیت بازیافت است. برخلاف قالب‌گیری اکستروژن، قابلیت‌های طراحی قالب‌گیری تزریقی امکان ساخت اجزای سه بعدی را فراهم می‌کند. ماشین آلات مورد استفاده برای قالب گیری تزریقی شامل دو جزء اصلی است: واحد گیره و واحد تزریق. قالب گیری تزریقی یا IBM، یک نوع خاص از فرآیند قالب گیری تزریقی است که شامل استفاده از میله فلزی یا میله هسته است. این فرآیند از یک پریفرم استفاده می کند که اساس محصول نهایی را تشکیل می دهد. شروع فرآیند IBM مستلزم انتقال میله پریفرم/هسته به واحد قالب‌ بادی دستگاه و به دنبال آن باد کردن و خنک کردن قسمت از پیش ساخته شده است. پس از خنک شدن، میله هسته به موقعیت جهش چرخانده می شود، قالب باز می شود و محصول خارج می شود. در طول فرآیند، از سه مجموعه میله‌های هسته برای تسهیل تزریق قالب، قالب‌گیری بادی و خارج شدن قسمت تشکیل‌شده استفاده می‌شود.

پلاستیک بادی چیست؟

پلاستیک بادی اکستروژن یا EBM شبیه IBM است، اما به جای تزریق پلاستیک ذوب شده به قالب، مواد به داخل یک لوله توخالی اکسترود یا خارج می شوند که به عنوان پاریزون شناخته می شود. یک قالب به منظور شکل دادن به قسمت در حالی که در ایستگاه دمش است، در اطراف پاریسون بسته می شود. در ایستگاه دمیدن، هوا به داخل پریزون دمیده می شود و آن را به شکل قالب باد می کند. پس از خنک شدن پلاستیک، قالب باز می شود و قسمت اکسترود می شود. هر گونه مواد اضافی از قسمت تکمیل شده بریده می شود. به دلیل فرآیند EBM، معمولاً سطح بالایی از قراضه تولید می شود.

 

لیبل گذاری اتوماتیک ای ام ال IML

 

تفاوت های کلیدی بین پلاستیک بادی و تزریقی بادی

سه حوزه اصلی وجود دارد که در آنها قالب گیری بادی تزریقی و قالب گیری بادی اکستروژن متفاوت است.

محصولات

تفاوت اصلی بین IBM و EBM در نوع محصولاتی است که آنها ایجاد می کنند. IBM معمولاً برای تشکیل قطعات جامدتر استفاده می شود که می تواند شامل قطعات پزشکی، قطعات آشپزخانه و سایر اجزای جامد باشد. در همین حال، EBM برای ساخت قطعات توخالی بیشتر مانند بطری ها و سایر ظروف استفاده می شود. قالب گیری بادی اکستروژن به دلیل نحوه شکل گیری محصول می تواند اشکال پیچیده تری تولید کند. با این حال، قالب گیری تزریقی قادر است حجم زیادی از قطعات با کیفیت را به سرعت و با دقت تولید کند.

قالب ها

برای IBM، باید بین هر دو نیمه قالب تطبیق با دقت بالایی وجود داشته باشد تا کنترل کامل بر جریان رزین امکان پذیر شود. بیشتر کارهای مربوط به قالب گیری تزریقی شامل تولید قالب است. در EBM، سطح بالاتری از انعطاف‌پذیری طراحی بین هر دو نیمه قالب وجود دارد زیرا هر نیمه شکل دیوار خود را تشکیل می‌دهد.

مواد اولیه

قالب گیری بادی اکستروژن معمولاً برای تشکیل محصولات از موارد زیر استفاده می شود:

پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)
پلی پروپیلن (PP)
پلی اتیلن ترفتالات (PET).

قالب گیری بادی تزریقی معمولاً برای تشکیل محصولات از موارد زیر استفاده می شود:

اکریلیک
پلی کربنات
پلی اکسی متیلن (POM)
پلی اتیلن (PE)

 

خرید دستگاه تزریقی بادی

 

مراحل تولید محصول توسط دستگاه بادی تزریقی

 • مرحله اول

ماده اولیه توسط واحد تزریق به داخل حفره‌ های پریفرم تزریق می‌شود

 • مرحله دوم

مثلث با چرخش ۱۲۰ درجه ای پاریزون ها را به این مرحله یعنی دمیدن منتقل می کند. در اینجا، پاریزون ها در حال دمیدن هستند تا یک ظرف تشکیل دهند.

 • مرحله سوم

مثلث دوباره می چرخد و بطری شکل داده شده را به این مرحله منتقل می کند و جدا می کند. بطری ها توسط استریپر و اجکتور جدا می شوند تا یک چرخه تمام شود

 

 

ماشین تزریق پلاستیک بادی

ویژگی ها و امکانات دستگاه تزریق پلاستیک بادی

شکل دهی یک مرحله ای شکل نهایی بطری را تمیز تر نگه می دارد. مناسب برای لوازم آرایشی، داروخانه و …

سیستم صرفه جویی در انرژی ۵۰٪ تا ۷۰٪ در برق صرفه جویی می کند.

تولید خودکار و بدون نیاز به فلاش و برش.

تولید محصولات بدون درز.

عملکرد پایدار و صدای کم.

قاب آلومینیومی نظارت و نگهداری را آسان‌تر می‌کند و ظاهری مدرن تر دارد.

صفحه نمایش لمسی با رابط گرافیکی کار کردن را برای کاربر آسان می کند.

قابل برنامه ریزی در ۶ مرحله و ۱۰ مرحله برای هر تزریق و پلاستیک سازی به صورت خودکار

مقادیر واقعی زمان، سرعت و فشار تزریق و پلاستیک سازی می تواند توسط ترمینال نظارت و کنترل شود.

تشخیص خودکار خرابی و نشان دادن پیام غیرعادی روی صفحه لمسی.

قالب تزریق، قالب بادی، تزریق و پلاستیک را می توان به طور جداگانه کنترل کرد، بنابراین زمان چرخه کوتاه تر با پردازش سریع تر امکان پذیر است.

 

 

 

 

قالب دستگاه تزریقی بادی

ما در شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس طراحی، ساخت و آزمایش قالب حرفه ای با کیفیت و دقت تضمین شده را ارائه می دهیم.

مواد قالب از فولاد ضد زنگ برای جلوگیری از آلودگی زنگ زدگی و خوردگی ساخته شده است.

خواص قالب عبارتند از سختی بالا، استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش بالا و سختی برای افزایش دوام قالب.

هر حفره قالب دستگاه تزریقی بادی جداگانه کار شده است، به این معنی که برای تولید و تنظیم قالب، اصلاح یا از حذف کار آسان‌تر است.

مناسب برای تولید قطر گردن بطری از ۶ میلی متر تا ۷۰ میلی متر.

دستگاه موقعیت قالب و پایه قالب باعث می شود مونتاژ سریعتر و مکان دقیق تر انجام شود.

تغییر قالب را می توان در عرض ۳ ساعت به پایان رساند.

 

دستگاه تولید قوطی پلاستیکی

سیستم کنترل

پانل لمسی ۱۰ اینچی

پانل کنترل شامل صفحه نمایش لمسی و دکمه های عملکرد است. کاربر به راحتی با دکمه های عملکرد یا وارد کردن اعداد و ضربه زدن روی اجزای کنترل در صفحه لمسی کار می کند.

صفحه نمایش لمسی با رابط گرافیکی برای کاربری آسان.

عملکرد حافظه قدرتمند می تواند صدها حافظه از مقادیر کنترل را ذخیره کند.

تشخیص خودکار خرابی و نشان دادن پیام غیرعادی روی صفحه لمسی.

قابل برنامه ریزی در ۶ مرحله و ۱۰ مرحله برای هر یک از تزریق و پلاستیک به صورت خودکار

مقادیر واقعی زمان، سرعت و فشار تزریق و پلاستیک سازی را می توان توسط ترمینال نظارت و کنترل کرد.

تمام پارامترها مقدار واقعی را نشان می دهند

تنظیم دیجیتال برای تمام ضربه ها، سرعت ها، فشارها و دماها.

سیستم تشخیص خودکار خطا و سیستم هشدار.

 

دستگاه بادی تزریقی

 

چرا دستگاه تزریق بادی؟

با استفاده از فرآیند قالب گیری تزریق بادی (IBM) هر ساله میلیاردها بطری و قوطی و سایر پلاستیکی تولید می شود. این ظروف با حجمی از ۱ میلی‌لیتر تا ۲ لیتر، استانداردهای دقیق وزن، حجم و مقاومت را برآورده می‌کنند و برای کاربردهای بی‌شماری از داروسازی تا لوازم بهداشتی، خودرو و مصارف خانگی در سراسر جهان استفاده می شوند.

ویژگی های بطری و قوطی تزریقی بادی

 • ابعاد دقیق دهانه
 • دیوارهای ضخیم و یکنواخت
 • خطوط جداکننده تقریباً نامرئی
 • انواع پرداخت های مختلف
 • بدون ضایعات و پرت
 • بدون نیاز به پرت کن
 • بدون اسراف
 • تجهیزات جانبی زیادی لازم نیست

 

دستگاه تولید قوطی دارویی

 

قیمت دستگاه تزریقی بادی

با توجه به تنوع ابعاد و ویژگی های مختلف که هر مدل ماشین می تواند داشته باشد قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بادی بازه ی بسیار گسترده ای دارد.

از مهمترین ویژگی های تاثیر گذار در قیمت دستگاه پلاستیک بادی می توان به ابعاد محصولاتی که می تواند تولید کند، تمام اتوماتیک بودن یا نبودن، تک استیشن یا دو استیشن بودن، دارای پرت کن اتوماتیک بودن یا نبودن، و توانایی تولید محصولات چند لایه اشاره کرد.

ماشین های پلاستیک بادی پارس اولین و بهترین سازنده دستگاه های تزریقی بادی در ایران می باشد که با بزرگترین واحدهای صنعتی کشور همکاری داشته است.

 

ماشین تزریق پلاستیک بادی

 

برای مشاهده ویدیوی کارکرد دستگاه تزریق بادی روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه کار و تولید دستگاه تزریق بادی

 

برای اخذ مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید انواع دستگاه تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه تزریقی بادی (اینجکشن بلومولدینگ) با ما در ارتباط باشید.”

دیدگاه‌ها (۶۰)

 1. Author Image
  خداد حسینی
  ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

  سلام دستگاه بادی برای تولید بطری سرم هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

   درود بر شما ، بله داریم لطفا برای اخذ مشاوره بیشتر به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید با سپاس

 2. Author Image
  سهیل مهدوی
  ۱۴۰۱-۰۵-۱۰

  درود بر شما عالی

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۱۰

   بسیار ممنون

 3. Author Image
  کامران رجبی
  ۱۴۰۱-۰۵-۱۰

  دستگاه بادی ۲۰۰ سی سی هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۱۰

   سلام وقت بخیر بله برای مشاوره و راهنمایی جهت خرید به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 4. Author Image
  كيان
  ۱۴۰۱-۱۱-۲۶

  دستگاه دولایه هم دارید ؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

   درود بر شما وقت بخیر ، بله انواع دستگاه های چند لایه هم موجود داریم لطفا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با سپاس

 5. Author Image
  محسن
  ۱۴۰۱-۱۱-۲۶

  ما از دستگاه هاى اینجکشن بلومولدینگ برند پارس داریم خیلى راضى هستیم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

   درود بر شما ، کیفیت همیشه مدنظر ما بوده ، خوشحالیم که مشتری های ما از کیفیت ماشین آلات ما رضایت دارند.

 6. Author Image
  ارمان
  ۱۴۰۱-۱۱-۲۶

  با سلام و احترام ما براى بطرى ۵۰سى سى دستگاه اینجکشن بلومولدینگ نیاز داریم تولید در ساعت ۲۵۰۰عدد

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۱-۲۷

   با درود و احترام بله موجود داریم برای استعلام و کسب مشاوره به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید.

 7. Author Image
  کوشا
  ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

  درود و خدا قوت ما از دستگاه های شما داریم کیفیت شما خیلی بالا هست

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۱

   درود بر شما. سپاس از انتخاب شما

 8. Author Image
  مرادزاده
  ۱۴۰۱-۱۲-۰۴

  درود بر شما. براى مشاوره و خرید ماشین پلاستیک بادى میتوانیم یکشنبه خدمت برسیم؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۶

   با درود و احترام ، لطفا با دفتر ما تماس بگیرید و تاریخ و ساعت رو هماهنگ بفرمایید. با سپاس

 9. Author Image
  مردانی
  ۱۴۰۱-۱۲-۱۰

  سلام دستگاه بادی تزریقی و قالبش رو می خواهیم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۱۳

   درود بر شما ، لطفا نقشه قطعه و یا نمونه محصول رو برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما بررسی کنند. با سپاس

 10. Author Image
  عمرانی
  ۱۴۰۱-۱۲-۱۳

  سلام دستگاه تولید قطره چکان ۸ کویته چنده؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۱۳

   با درود و احترام لطفا برای استعلام قیمت به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با تشکر

 11. Author Image
  امینی
  ۱۴۰۱-۱۲-۱۵

  وقت بخیر دستگاه های شما گارانتی و خدمات پس از فروش هم دارند؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۱۵

   درود بر شما. بله تمامی دستگاه ها شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شوند.

 12. Author Image
  لطیفی
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۱

  سلام. دستگاه بادی تزریقی بطری تا چه حجمی تولید میکنه؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۱

   درود بر شما. بسته به نوع دستگاه حجم تولیدات متفاوت است. برای دریافت کاتالوگ ماشین آلات تزریقی بادی به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 13. Author Image
  نوشیانی
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۲

  سلام ما دستگاه تزریقی بادی شما رو داریم بسیار عالی و با کیفیته

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۲

   درود بر شما. سپاسگزاریم

 14. Author Image
  حسنی
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۳

  سلام این دستگاه های تزریقی بادی با چه متریالی کار میکنند؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۴

   درود بر شما ، برای اطلاع از مشخصات فنی دستگاه از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فنی ما در تماس باشید. سپاس

 15. Author Image
  قدیانی
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۴

  سلام ویدیو کارکرد دستگاه رو لطفا ارسال کنید

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۴

   درود و وقت بخیر ، لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. همکاران ما ویدیوی کارکرد دستگاه رو برای شما ارسال خواهند کرد. سپاس

 16. Author Image
  حاتمی
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۷

  وقت بخیر ، برای بازدید از دستگاه ها چه روزی میتونیم بیاییم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۷

   روز شما بخیر ، لطفا با شماره های تماس دفتر تماس بگیرید و تاریخ و ساعت بازدید و مشاوره حضوری رو هماهنگ بفرمایید. سپاس

 17. Author Image
  هادی
  ۱۴۰۲-۰۱-۱۷

  سلام بسیار عالی

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۱۷

   سپاس از شما

 18. Author Image
  علیزاده
  ۱۴۰۲-۰۱-۱۹

  سلام کاتالوگ دستگاه ها رو ارسال بفرمایید

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۱۹

   درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 19. Author Image
  جعفری
  ۱۴۰۲-۰۱-۲۸

  وقت بخیر این دستگاه بسیار با کیفیت هست به شرکت های دارویی پیشنهاد میشه

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۲۸

   سپاس از انتخاب شما

 20. Author Image
  مختاری
  ۱۴۰۲-۰۲-۰۴

  سلام خسته نباشید کیفیت دستگاه هاتون بسیار بالاست ممنون از شما

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۰۴

   سپاس از انتخاب و اعتماد شما

 21. Author Image
  محبی
  ۱۴۰۲-۰۲-۰۹

  قیمت دستگاه تزریق بادی رو میخواستم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۰

   درود بر شما برای استعلام قیمت لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 22. Author Image
  رنجکش
  ۱۴۰۲-۰۲-۱۴

  سلام وقت بخیر دستگاه صفر تا صد تولید خودتونه؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۶

   درود بر شما ، بله انواع دستگاه های تولید خودمان و همچنین دستگاه های وارداتی موجود می باشد.

 23. Author Image
  حداد
  ۱۴۰۲-۰۲-۱۶

  درود ویدیوی کارکرد دستگاه های تزریقی بادی رو میخواستم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۶

   درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید ویدیو ها برای شما ارسال می گردد. با سپاس

 24. Author Image
  فریدی
  ۱۴۰۲-۰۲-۱۸

  دستگاه تزریق بادی برای تولید بطری چسب میخواستم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۸

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 25. Author Image
  سلامت
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۱

  وقت بخیر دستگاه تزریق بادی ۹ کویته قطره چشمی موجود دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۱

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 26. Author Image
  غفوری
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۳

  سلام کاتالوگ دستگاه تزریق بادی هاتون رو ارسال کنید ممنون

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۳

   درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما کاتالوگ رو برای شما ارسال می کنند.

 27. Author Image
  شیوانی
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۵

  سلام دستگاه تزریق بادی تولید بطری ۱۰ سی سی موجود دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۵

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 28. Author Image
  خرمی
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۸

  سلام قیمت دستگاه تزریق بادی ۱ لیتری میخواستم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۸

   درود بر شما برای استعلام قیمت لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 29. Author Image
  حسینی
  ۱۴۰۲-۰۲-۳۱

  دستگاه تزریق بادی اینجکشن بلومولدینگ شما بسیار با کیفیت است.

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۳-۰۱

   سپاس از شما

 30. Author Image
  میلانی
  ۱۴۰۲-۰۳-۰۶

  سلام دستگاه تزریق پلاستیک بادی برای بطری پلی اتیلن و پلی پروپیلن موجود دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۳-۰۶

   درود بر شما بله لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل