قالب تزریق پریفرم پت

به دنبال راهی سریع و آسان برای تحویل قالب تزریق پریفرم پت PET خود هستید؟ ما تحویل سریع، خدمات مناسب و سرویس عالی ارائه می دهیم تا بتوانید قالب های تزریق پریفرم PET خود را سریع و با درد سر کمتری تهیه کنید.

درک می‌کنیم که شما قالب‌های تزریق پریفرم پت می‌خواهید که از بالاترین کیفیت برخوردار باشند، و به همین دلیل است که ما به مشتریان خود راهی سریع و آسان برای انجام کار ارائه می‌دهیم. ما از فناوری پیشرفته برای ایجاد قالب پریفرم PET استفاده می کنیم و به فرآیند تحویل سریع و آسان خود افتخار می کنیم.

قالب تزریق پریفرم پت

شرکت پارس تجربه قابل توجهی در صنعت تزریق پلاستیک در ده سال گذشته داشته است. در نتیجه، ما دانش و تخصص قابل توجهی را توسعه داده ایم که به شرکت ما امکان می دهد بالاترین سطح مهارت، دانش و تعهد را در بازار قالب دستگاه تزریق پلاستیک و قالب های پریفرم پت به مشتریان ارائه دهد.

بدون شک، شرککت پارس می تواند مجموعه کاملی از قالب های پریفرم PET را به موقع و با دقت و با بهترین قیمت ممکن قالب های پریفرم PET تولید کند.

ما می‌خواهیم برای تمام نیازهای قالب‌های پریفرم شما، فروشگاه واحد شما باشیم، بنابراین امروز با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم تا قالب تزریق پریفرم خود را سریع و با کمترین دردسر به بازار عرضه کنید.

همچنین امکان سفارشی سازی مونتاژ قالب پریفرم دستگاه تزریق PET برای رفع نیازهای خاص مشتری و همچنین ساخت سفارشی هر پریفرم PET مطابق با نیاز آنها وجود دارد.

نیروی کار ماهر که برای شرکت پارس در بیش از یک بخش تخصص دارد، از ایجاد قالب هایی با ویژگی های منحصر به فرد برای انواع مختلف پریفرم های PET پلاستیکی اطمینان حاصل می کند. از جمله قابلیت‌های ما، توانایی ما برای تولید مجموعه‌ای از قالب‌های پریفرم پلاستیکی است.

پریفرم بطری پت PET

ویژگی های قالب تزریق پریفرم پت

تعداد حفره قالب های تزریق پریفرم PET بین ۱ تا ۹۶ است.
ساخت و ساز قالب پریفرم که بر اساس آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی توسعه یافته است، با سبک قالب اروپایی طراحی شده است.
بیش از ۲.۵ میلیون تزریق از پریفرم های با همان کیفیت در طول استفاده از قالب
دهانه با معیار جهانی با فولاد نیترید درجه یک ساخته شده تا دوام و سختی آن را همزمان افزایش دهد.
فولاد ASSAB s136 یا DIN 1.2316 برای قالب گیری و درج قالب و برای درج کشویی استفاده می شود زیرا فولاد بهترین کیفیت و دقت موجود را دارد.سختی عالی، پولیش عالی، ضد زنگ و دقت، آن را به گزینه ای عالی برای ساخت قالب های پریفرم PET تبدیل کرده است.
تکنیک تصحیح ثبت شده امکان کنترل بهتر ضخامت را فراهم می کند و اختلال ضخامت پریفرم را که ممکن است در قالب تزریق پریفرم رخ دهد کاهش می دهد.
شیلنگ های آب ابتکاری برای کاهش نشتی و کاهش لکه های آب روی پریفرم ها توسعه یافته اند.
پین نازل به سیلندر هیدرولیک (اصالت ژاپنی یا اروپایی) متصل است و به گونه‌ای طراحی شده است که با حرکت صفحات قالب پریفرم PET هماهنگ شود.
۲۶MM،PCO28MM،۲۵/۳۰MM،۳۲MM،۳۸MM،۴۸MM،۵۲MM،۶۲MM، روکش استاندارد دهانه PCO

قالب دستگاه تزریق پریفرم

طراحی قالب تزریق پریفرم پت

به طور معمول، برای برآورده ساختن الزامات طراحی یک قالب پریفرم PET برای تولید، یک قالب پریفرم باید دارای استحکام عملکردی، جذابیت فروش، قیمت رقابتی و دارای ویژگی های عملی باشد.

طراحی یک قالب پریفرم به گونه ای مهم است که از مناسب ترین فولاد و فرآیندها استفاده شود تا تولید پریفرم های PET از نظر اقتصادی امکان پذیر باشد.

پریفرم بطری پت PET

ویژگی های قالب تزریق Preform

راه اندازی کانال خنک کننده
راه اندازی ویژه طراحی شده کانال های خنک کننده آب همراه با پرداخت ویژه، زمان کلی چرخه را کاهش می دهد. هر کانال آب به طور خاص برای پردازش شده است.

تکنیک تصحیح برای هسته خارج از مرکز
با استفاده از تکنیک تصحیح خارج از مرکز می توان در ضخامت دیواره پریفرم کمتر از ۰.۰۰۶ میلی متر تفاوت ایجاد کرد. استفاده از این سیستم بر طول عمر قالب PET در طول عمر مفید آن تاثیر نمی گذارد.

قالب تزریق

سیستم سوپاپ پین
با استفاده از نوع پین سوپاپ سیستم هات رانر برای قالب تزریق پریفرم PET، این نوع سیستم هات رانر در کاهش زمان پردازش، کاهش سایش و پارگی قطعات و کاهش هزینه‌های تریم گیت و در عین حال کاهش مصرف برق موثر است.

گرمایش کویل
سیستم گرمایش و سرمایش دوگانه می تواند تضمین کند که نتیجه گرمایش و سرمایش عالی است و کنترل کیفیت قابل اعتماد است. کویل های حرارتی، نازل ها را در طول چرخه کامل در دمای ثابت نگه می دارند. علاوه بر این، از سیستم هیتر برای افزایش ظرفیت گرمایش صفحه داغ با طول عمر و کارایی طولانی استفاده می شود.

تکنیک قفل خودکار
قالب پریفرم PET ما دارای پیشرفته ترین سیستم تراز دو محوره و سیستم قفل خودکار در راستای بهترین شیوه های جهانی است.

پریفرم پت

قطعات یدکی قالب تزریق پریفرم و خدمات پس از فروش

ما یک قالب اختصاصی PET، قالب پریفرم، تولید کننده قالب بطری PET در ایران هستیم

هر مجموعه از قالب پریفرم پت PET تحت آزمایش‌های دقیق قالب قرار می‌گیرد، و ویدئوی آزمایشی قالب پریفرم قبل از ارسال از کارخانه برای تایید برای مشتری ارسال می‌شود و بسته به شماره سریال خود، مجموعه کاملی از پارامترهای ضبط‌ شده را به آن متصل می‌کند.

همراه با قالب تزریق پریفرم پت PET، مجموعه کاملی از قطعات یدکی به صورت رایگان برای حفظ عملکرد طبیعی قالب عرضه می شود.

در استفاده از قالب پریفرم PET، شرکت پارس قطعات یدکی کافی را برای هر درخواستی فراهم می کند.

بخش خدمات ما بسیار مایل است برای هر درخواست احتمالی در هر زمان فوراً پشتیبانی فنی ارائه دهد. همچنین، ما می توانیم مهندسان خود را برای نصب و تنظیم قالب به تمام نقاط  کشور بفرستیم.

برای خرید انواع قالب های تزریق و تزریقی بادی و همچنین انواع تجهیزات جانبی قالب از جمله گرمکن روغن قالب با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل