خرید دستگاه تزریق پلاستیک

اولین مرحله در صنعت تزریق، خرید دستگاه تزریق پلاستیک و قالب مناسب است. اکثر قالب‌ها از فلز، معمولاً آلومینیوم یا فولاد ساخته می‌شوند و ماشین‌کاری دقیقی برای مطابقت با ویژگی‌های محصولی که قرار است تولید کنند، انجام می‌شود.

هنگامی که قالب توسط سازنده قالب ایجاد شد، مواد مربوط به قطعه به یک بشکه گرم شده وارد می شود و با استفاده از یک پیچ مارپیچ شکل مخلوط می شود. نوارهای حرارتی مواد را در بشکه ذوب می کنند و سپس فلز مذاب یا مواد پلاستیکی مذاب وارد حفره قالب می شود که در آنجا سرد و سخت می شود و با شکل قالب مطابقت پیدا می کند.

زمان خنک ‌سازی را می‌توان با استفاده از خطوط خنک‌کننده که آب یا روغن را از یک کنترل‌کننده دمای خارجی به گردش در می‌آورند، کاهش داد. قالب تزریق بر روی  صفحه یا صفحات تزریق نصب می‌شوند که پس از جامد شدن مواد باز می‌شوند تا پین‌های اجکتور بتوانند قطعه را از قالب بیرون بیاورند.

 

خرید ماشین تزریق

 

 

فرآیند قالب گیری تزریقی نیاز به طراحی دقیق دارد، از جمله شکل و ویژگی های قطعه، مواد برای قطعه و قالب و ویژگی های دستگاه قالب گیری. در نتیجه، ملاحظات مختلفی وجود دارد که باید در هنگام قالب گیری تزریقی در نظر گرفته شود.

نکاتی که قبل از شروع قالب گیری تزریقی باید بدانید :

قبل از شروع به کار در زمینه قالب گیری تزریقی باید به چند نکته توجه داشت:

۱. هزینه خرید دستگاه تزریق پلاستیک

هزینه اولیه برای تولید قالب‌گیری تزریقی می‌تواند بالا باشد – با توجه به هزینه ماشین‌آلات تزریق و خود قالب‌ها.

۲. مقدار تولید کارگاه یا کارخانه تزریق پلاستیک

یکی از مهمترین پارامترها این است که تعیین کنید چه تعداد قطعه می خواهید بسازید تا تصمیم بگیرید که آیا قالب گیری تزریقی مقرون به صرفه ترین روش تولید است یا خیر.

۳. عوامل طراحی در خرید دستگاه تزریق پلاستیک

به حداقل رساندن تعداد قطعات و ساده کردن هندسه اقلام شما، قالب گیری تزریقی را آسان تر می کند. علاوه بر این، طراحی ابزار قالب برای جلوگیری از نقص در هنگام تولید مهم است.

۴. ملاحظات تولید در خرید دستگاه تزریق پلاستیک

به حداقل رساندن زمان چرخه به تولید کمک می کند، با توجه به  اینکه از ماشین هایی با قالب های راهگاه گرم (hot runner  (و ابزار دقیق استفاده می شود. چنین تغییرات کوچک و استفاده از سیستم های هات رانر می تواند باعث صرفه جویی در تولید قطعات شما شود. همچنین با به حداقل رساندن الزامات مونتاژ، در هزینه صرفه جویی می شود، به خصوص اگر هزاران و حتی میلیون ها قطعه تولید می کنید.

 

خرید دستگاه تزریق پلاستیک

 

چگونه می توانیم هزینه های تزریق پلاستیک را کاهش دهیم؟

خرید دستگاه تزریق پلاستیک می تواند فرآیند گران قیمتی باشد، اما راه های مختلفی وجود دارد که می توانید هزینه های تزریق پلاستیک را کاهش دهید، از جمله:

 • از بین بردن آندرکات.
 • ویژگی های غیر ضروری را حذف کنید.
 • از حفره مرکزی استفاده کنید.
 • طراحی های اضافی را کاهش دهید.
 • قطعاتی را طراحی کنید که خود جفت شوند.
 • قالب های موجود را اصلاح کرده و مجددا استفاده کنید.
 • نظارت بر تجزیه و تحلیل DFM
 • از قالب های چند حفره (چند کویتی) استفاده کنید.
 • اندازه قطعات خود را در نظر بگیرید.

 

دستگاه تزریق 200 تن

 

چه زمانی از دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می شود؟

دستگاه تزریق برای تولید طیف وسیعی از محصولات پرکاربرد، از جمله اقلام پلاستیکی رایج مانند رویه بطری‌ها و همچنین محفظه‌های کنترل از راه دور، سرنگ‌ها و موارد دیگر استفاده می‌شود. همچنین معمولاً برای ساخت اقلام بزرگتر مانند پانل های بدنه اتومبیل استفاده می شود.

قالب‌گیری تزریقی عمدتاً در مواردی استفاده می‌شود که نیاز به ساخت هزاران یا میلیون‌ها قطعه یکسان از یک قالب وجود دارد.

انواع فرایند های تزریق پلاستیک

انواع مختلف فرآیند قالب گیری تزریقی وجود دارد، از جمله:

 • قالب گیری مکعبی
 • دایکستینگ
 • قالبگیری تزریقی به کمک گاز
 • قالب گیری تزریقی لاستیک سیلیکون مایع
 • قالبگیری تزریق فلز
 • قالب گیری میکرو تزریق
 • قالبگیری تزریقی واکنش
 • قالب گیری تزریقی جداره نازک

مواد مورد استفاده در دستگاه تزریق

قالب گیری تزریقی را می توان با انواع مختلفی از مواد از جمله فلزات، شیشه، الاستومرها، انواع پلاستیک ها و معمولاً پلیمرهای ترموپلاست و ترموپلاستیک انجام داد.

همچنین مواد را می توان با هم ترکیب کرد تا خواص و اثرات متفاوتی را برای قطعات نهایی ارائه دهد.

 

ماشین تزریق

 

 

مزایای خرید دستگاه تزریق پلاستیک :

مزیت اصلی قالب‌گیری تزریقی این است که می‌توان تولید را برای تعداد زیادی قطعه افزایش داد. هنگامی که هزینه های اولیه طراحی و قالب ها پوشش داده شد، قیمت ساخت بسیار پایین می آید. با تولید قطعات بیشتر هزینه تولید کاهش می یابد.

قالب‌گیری تزریقی در مقایسه با فرآیندهای تولید سنتی مانند ماشین‌کاری CNC که مواد اضافی را از بین می‌برد، کمترین ضایعات را ایجاد می‌کند. با وجود این، قالب‌گیری تزریقی مقداری ضایعات را تولید می‌کند، عمدتاً از اسپرو، رانرها، مکان‌های ورودی، و هر گونه مواد سرریز که از حفره قطعه به بیرون نشت می‌کند (که فلش نیز نامیده می‌شود).

مزیت نهایی قالب گیری تزریقی این است که امکان تولید بسیاری از قطعات یکسان را فراهم می کند که امکان اطمینان و ثبات قطعه را در تولید با حجم بالا فراهم می کند.

معایب دستگاه تزریق :

در حالی که قالب گیری تزریقی مزایای خود را دارد، اما تعدادی از معایب نیز در این فرآیند وجود دارد.

هزینه های اولیه می تواند برای قالب گیری تزریقی بالا باشد، به ویژه در مورد دستگاه تزریق. قبل از اینکه بتوانید هر قطعه ای را تولید کنید، یک قطعه نمونه اولیه باید ایجاد شود. هنگامی که این کار تکمیل شد، یک ابزار قالب اولیه باید ایجاد و آزمایش شود. این همه زمان و هزینه برای تکمیل نیاز دارد و می تواند یک فرآیند پرهزینه باشد.

قالب گیری تزریقی نیز برای تولید قطعات بزرگ به صورت یک قطعه ایده آل نیست. این به دلیل محدودیت های اندازه دستگاه تزریق پلاستیک و ابزارهای قالب است. اقلامی که برای توانایی دستگاه قالب گیری تزریقی بسیار بزرگ هستند، باید به صورت قطعات متعدد ساخته شوند و بعداً به یکدیگر متصل شوند.

عیب نهایی این است که آندرکات های بزرگ نیاز به طراحی و تخصص افراد با تجربه دارند و می توانند هزینه بیشتری را به پروژه شما اضافه کنند.

 

دستگاه تزریق سروو موتور

 

کاربرد خرید دستگاه تزریق پلاستیک :

قالب‌گیری تزریقی برای طیف وسیعی از کاربردها استفاده می‌شود که در آن فرآیند تولید تکرارپذیر مورد نیاز است. این شامل اقلام تولیدی مانند قرقره های سیمی، بسته بندی، رویه بطری، اسباب بازی، شانه، آلات موسیقی (و اجزاء)، صندلی، میزهای کوچک، ظروف ذخیره سازی، قطعات مکانیکی، و قطعات و اجزای خودرو است.

قالب گیری تزریقی و استفاده از دستگاه قالب گیری تزریقی رایج ترین روش برای ساخت قطعات پلاستیکی به ویژه در حجم بالا است.

 

سوالات متداول در مورد فرآیند تزریق پلاستیک:

 • آیا قالب گیری تزریقی دوستدار محیط زیست است؟

از آنجایی که ماشین آلات تزریق کارآمدتر می شوند و موادی مانند پلیمرهای ترموست قادر به مقاومت در برابر دما و شرایط شدید هستند، قالب گیری تزریقی یک فرایند دوستدار محیط زیست است.

اگرچه مقداری ضایعات مواد در قالب گیری تزریقی وجود دارد، اما نسبت به بسیاری از فرآیندهای تولید دیگر کمتر است. البته، مواد دقیق استفاده شده در رابطه با مدت زمان ماندگاری، اینکه آیا می توانند از مواد بازیافتی تهیه شوند و چگونه دفع می شوند، بر محیط زیست تأثیر دارند. همچنین ملاحظاتی در مورد اثر کربن در طول عمر محصولات ایجاد شده، از جمله در طول ساخت، وجود دارد.

پیشرفت‌ در دستگاه های تزریق مدرن به این صورت است که در مقایسه با ده سال پیش، اکنون بین ۲۰ تا ۵۰ درصد انرژی کمتری مصرف می‌کنند.

 • هزینه احداث کارگاه تزریق و خرید دستگاه تزریق پلاستیک چقدر است؟

هزینه های قالب گیری با تعداد حفره های یک قالب (کویت) مرتبط است. حفره های کمتر به ابزار کمتری نیاز دارند که هزینه های ساخت را برای ایجاد قالب تزریق کاهش می دهد. پیچیدگی طراحی یک قطعه نیز بر هزینه تأثیر می گذارد، از جمله عواملی مانند پرداخت سطح، مقاومت، رزوه ها، جزئیات و تعداد زیر برش ها. جزئیات اضافه شده مانند این هزینه را افزایش می دهد، زیرا نیاز به ابزار بیشتری دارد.

مقرون به صرفه ترین نوع قالب گیری تزریقی، قالب گیری تزریقی لاستیک است که بازدهی بالایی از محصولات بادوام را تولید می کند. علاوه بر این، فرآیندهای ولکانیزاسیون مداوم با کنترل دما می تواند هزینه ها را با کاهش مواد زائد کاهش دهد.

 

 

خرید انواع دستگاه تزریق پلاستیک

 

 • قیمت خرید دستگاه تزریق پلاستیک و تجهیزات جانبی آن چقدر است؟

تعیین هزینه دقیق قالب گیری تزریقی را می توان با فرمول زیر انجام داد:

قیمت قالب = هزینه مواد + طراحی + فرآیند و سود + مالیات بر ارزش افزوده + هزینه آزمایش + هزینه بسته بندی و حمل و نقل.

از این هزینه ها، مواد و قطعات حدود ۱۵-۳۰ درصد کل و فرآیند و سود ۳۰-۵۰ درصد است.

با در نظر گرفتن این عوامل، یک قالب تزریق کوچک بین ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار قیمت دارد. قالب های بزرگتر یا پیچیده تر می توانند ۸۰۰۰۰ دلار یا بیشتر قیمت داشته باشند. با این حال، به طور متوسط، یک قالب معمولی حدود ۱۲۰۰۰ دلار قیمت دارد.

همچنین  قیمت دستگاه تزریق پلاستیک با توجه به اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه و همچنین ظرفیت تولید و سایر شاخصه ها می تواند بین ۳۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد.

در حالی که دستگاه ها و تجهیزات تزریق قیمت بالایی دارند، تولید قالب تزریق واقعی هزینه نسبتاً پایینی دارد.

 • چه پلاستیک هایی در دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می شود؟

با بیش از ۸۵۰۰۰ گزینه مواد پلاستیکی تجاری در دسترس و ۴۵ خانواده پلیمری، انبوهی از پلاستیک های مختلف وجود دارد که می توانند برای قالب گیری تزریقی استفاده شوند. از این میان، پلیمرها را می توان به طور کلی به دو گروه تقسیم کرد. ترموست ها و ترموپلاستیک ها.

رایج ترین انواع پلاستیک مورد استفاده پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) و پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) است. پلی اتیلن چندین مزیت از جمله سطوح شکل پذیری بالا، استحکام کششی خوب، مقاومت در برابر ضربه قوی، مقاومت در برابر جذب رطوبت و قابلیت بازیافت را ارائه می دهد.

 

دستگاه تزریق پت

 

سایر پلاستیک‌های قالب‌گیری تزریقی رایج عبارتند از:

۱. اکریلونیتریل بوتادین استایرن (ABS)

این پلاستیک سخت و مقاوم در برابر ضربه به طور گسترده در صنعت استفاده می شود. ABS با مقاومت خوب در برابر اسیدها و بازها، نرخ انقباض پایین و پایداری ابعادی بالایی را ارائه می دهد.

۲. پلی کربنات (PC)

این پلاستیک محکم و مقاوم در برابر ضربه، انقباض کم و پایداری ابعادی خوبی دارد. یک پلاستیک شفاف که در درجه های مختلف از نظر شفافیت نوری موجود است، PC می تواند ظاهر زیبا و مقاومت خوبی در برابر حرارت داشته باشد.

۳. پلی آمیدهای آلیفاتیک (PPA)

انواع مختلفی از PPA (یا نایلون) وجود دارد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. به طور کلی، نایلون ها به غیر از اسیدها و بازهای قوی، استحکام و مقاومت بالایی در برابر دما دارند و همچنین از نظر شیمیایی نیز مقاوم هستند. برخی از نایلون ها در برابر سایش مقاوم هستند و سختی و سفتی خوبی با مقاومت ضربه ای خوب ارائه می دهند.

۴. پلی اکسی متیلن (POM)

این پلاستیک که معمولا به نام استال شناخته می شود، دارای سختی، سفتی، استحکام و چقرمگی بالایی است. همچنین روان کنندگی خوبی دارد و در برابر هیدروکربن ها و حلال های آلی مقاوم است. خاصیت ارتجاعی و لغزنده بودن خوب نیز مزایایی را برای برخی کاربردها فراهم می کند.

 

دستگاه تزریق تولید درب بطری پلاستیکی

 

۵. پلی متیل متاکریلات (PMMA)

PMMA، همچنین به عنوان اکریلیک شناخته می شود، خواص نوری خوب، براقیت بالا و مقاومت در برابر خراش را ارائه می دهد. همچنین انقباض کم و فرورفتگی کمتری را برای هندسه هایی با مقاطع نازک ارائه می دهد.

۶. پلی پروپیلن (PP)

این ماده رزین ارزان قیمت مقاومت بالایی در برابر ضربه در درجات خاص دارد اما می تواند در دماهای سرد شکننده باشد (در مورد هموپلیمر پروپیلن). کوپلیمرها مقاومت بیشتری در برابر ضربه ارائه می دهند در حالی که PP همچنین مقاوم در برابر سایش، انعطاف پذیر است و می تواند ازدیاد طول بسیار بالا را ایجاد کند و همچنین در برابر اسیدها و بازها مقاوم است.

۷. پلی بوتیلن ترفتالات (PBT)

خواص الکتریکی خوب، PBT را برای قطعات برق و همچنین کاربردهای خودرو ایده آل می کند. استحکام بسته به پر شدن شیشه از متوسط ​​تا زیاد متغیر است، با درجه های پر نشده سخت و انعطاف پذیر است. PBT همچنین سوخت ها، روغن ها، چربی ها و بسیاری از حلال ها را نشان می دهد و همچنین طعم ها را جذب نمی کند.

۸. پلی فنیل سولفون (PPSU)

یک ماده پایدار از نظر ابعادی با چقرمگی، دما و مقاومت در برابر حرارت بالا، PPSU در برابر استریلیزاسیون تشعشع، قلیاها و اسیدهای ضعیف نیز مقاوم است.

۹. پلی اتر اتر کتون (PEEK)

این رزین با درجه حرارت بالا و کارایی بالا مقاومت در برابر حرارت و مقاوم در برابر شعله، استحکام عالی و پایداری ابعادی و همچنین مقاومت شیمیایی خوبی را ارائه می دهد.

۱۰. پلی تریماید (PEI)

PEI (یا Ultem) مقاومت در برابر حرارت بالا و مقاومت در برابر شعله را به همراه استحکام عالی، پایداری ابعادی و مقاومت شیمیایی ارائه می دهد.

 

دستگاه تزریق پلاستیک عمودی

 

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

این دستگاه ها بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی در خصوص خرید دستگاه تزریق پلاستیک و استعلام قیمت، بر روی لینک تماس با ما کلیک نموده و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

برای مشاهده ویدیوی نحوه کارکرد و مکانیزم دستگاه تزریق پلاستیک روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد دستگاه تزریق پلاستیک

 • نتیجه گیری :

قالب‌گیری تزریقی کاربردهای زیادی برای تولید دارد، به‌ویژه برای تولید قطعات با حجم بالا. در حالی که دستگاه تزریق و قالب گیری می تواند گران باشد، هزینه تولید پس از تکمیل آن کم است. با ارائه توانایی تولید قطعات تقریباً یکسان، از قالب گیری تزریقی برای قطعات در انواع مواد استفاده می شود.

 

“شما عزیزان می توانید انواع دستگاه های تزریق پلاستیک   (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه های پلاستیک بادی  (اینجکشن بلومولدینگ) را در وبسایت ماشین های پلاستیک بادی پارس مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید دستگاه تزریق پلاستیک با ما در تماس باشید.”

دیدگاه‌ها (۶۶)

 1. Author Image
  حمید جوزانی
  ۱۴۰۱-۰۵-۱۱

  قیمت دستگاه ۴۰۰ تن؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۱۱

   سلام وقت بخیر برای استعلام قیمت به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 2. Author Image
  محمد مهدوی
  ۱۴۰۱-۰۸-۲۲

  تا چند تن دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۸-۲۲

   درود وقت بخیر از ۶۰ تن تا ۴۰۰۰ تن

 3. Author Image
  میلاد غریبی
  ۱۴۰۱-۰۹-۲۹

  سلام دستگاه تزریق هیدرولیک برای تولید گلدان و سبد چند تنی مناسبه؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۹-۲۹

   درود بر شما برای اخذ مشاوره و راهنمایی لطفا با شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ تماس بگیرید.

 4. Author Image
  هاشم محمدی
  ۱۴۰۱-۱۰-۰۴

  سلام دستگاه تزریق برای تولید پالت پلاستیکی هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۰-۰۷

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 5. Author Image
  بابك حق وردى
  ۱۴۰۱-۱۱-۲۶

  با درود و احترام. قصد خرید دستگاه تزریق petدارم سایت شما رو چک کردم و دیدم برند دستگاه شما خوبه لطفا بفرمایید میتونم شنبه بیایم براى سفارش🙏🏻

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

   درود بر شما وقت بخیر ، بله لطفا با شماره های دفتر تماس بگیرید و هماهنگ بفرمایید، در خدمتیم.

 6. Author Image
  مهرداد سپيدى
  ۱۴۰۱-۱۱-۲۶

  با سلام براى سفارش دستگاه تزریق از چه طریق اقدام نماییم؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

   درود بر شما هم می تونید از طریق پیام رسان های داخلی و خارجی با شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در ارتباط باشید و هم میتونید حضوری تشریف بیارید.

 7. Author Image
  سينا مردانى
  ۱۴۰۱-۱۱-۲۶

  سلام و عرض ادب براى سفارش دستگاه تزریق استاندارد چه روزى میتوانم خدمت برسم؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

   درود بر شما وقت بخیر ، لطفا با شماره های دفتر تماس بگیرید و تاریخ و ساعت رو هماهنگ بفرمایید، در خدمتیم.

 8. Author Image
  آرین
  ۱۴۰۱-۱۱-۳۰

  درود شرکت ما در زمینه تولید پریفرم فعالیت دارد دستگاه ۴۰۰ تن نیاز داریم راهنمایی فرمایید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۱

   درود بر شما دستگاه تزریق پریفرم در تناژ مختلف موجود می باشد. لطفا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید. با سپاس

 9. Author Image
  كامران
  ۱۴۰۱-۱۲-۰۱

  احتراما ماشینhigh speed براى قطعات پزشکى نیاز داریم ۱۶۰تن یا ۲۲۰تن

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۳

   درود بر شما ، لطفا نقشه قطعه رو برای کارشناسان ما ارسال بفرمایید و یا نمونه قطعه ای که می خواهید تولید کنید ارسال بفرمایید تا با بررسی دقیق دستگاه مناسب برای شما مشخص شود. با سپاس

 10. Author Image
  نسرين
  ۱۴۰۱-۱۲-۰۴

  احتراما دستگاه تزریق پلى کربنات ۲۶۰تن دارید ؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۶

   درود و احترام ، بله دستگاه تزریق پلی کربنات در تناژ مختلف موجوده لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید. با سپاس

 11. Author Image
  ملیسا
  ۱۴۰۱-۱۲-۰۶

  درود و احترام- قطعه خودرویی تولید میکنیم ماشین مخصوص نیاز داریم چه تایمی می تونیم خدمت برسیم؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۶

   درود بر شما با شرکت لطفا با شرکت هماهنگ بفرمایید.

 12. Author Image
  محسنی
  ۱۴۰۱-۱۲-۱۰

  سلام دستگاه تزریق ۱۰۰۰ تن دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۱۰

   درود بر شما بله موجوده ، برای مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید با سپاس

 13. Author Image
  رمضانی
  ۱۴۰۱-۱۲-۱۴

  سلام دستگاه تزریق ۲۰۰ تن موجود دارید برای بازدید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۱۵

   درود بر شما ، بله موجوده لطفابرای بازدید با دفتر هماهنگ بفرمایید. با سپاس

 14. Author Image
  مرادی
  ۱۴۰۱-۱۲-۱۵

  وقت بخیر. دستگاه تزریق سبد زنی برای سبد ۲ کیلویی دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۱۵

   درود بر شما ، بله دستگالاه تزریق برای توولید انواع سبد پلاستیکی موجوده. لطفا از طریق راه های تماس با کارشناسان ما در ارتباط باشید راهنماییتون می کنند. با سپاس

 15. Author Image
  حسین زاده
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۲

  سلام دستگاه تزریق برای مواد pvc هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۲

   درود و وقت بخیر بله دستگاه تزریق مخصوص pvc هم موجوده برای مشاهده کاتالوگ دستگاه ها با ما در تماس باشید.

 16. Author Image
  سهیلی زاده
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۳

  سلام دستگاه تزریق برای تولید اسپویلر خودرو نیاز داریم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۴

   درود بر شما، کاتالوگ دستگاه ها برای شما ارسال خواهد شد. بسته به ابعاد و نقشه اسپویلر دستگاه مناسب شما اعلام خواهد گردید.

 17. Author Image
  خادم
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۴

  روز بخیر دستگاه ۲۰۰۰ تن برای تولید سپر و قطعات خودرو نیاز داریم

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۴

   درود و وقت بخیر ، برای اخذ مشاوره و راهنمایی درخصوص خرید دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

 18. Author Image
  جهانی
  ۱۴۰۱-۱۲-۲۷

  سلام ، دستگاه تزریق مناسب برای تولید پالت پلاستیکی معرفی بفرمایید.

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۲۷

   درود بر شما ، برای اخذ مشاوره و راهنمایی درخصوص خرید دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

 19. Author Image
  حسین نوبخت
  ۱۴۰۲-۰۱-۰۷

  سلام حسین نوبخت هستم جهت استعلام قیمت لطفا با اینجانب تماس بگیریدباتشکر۰۹۱۶۲۳۶۶۸۴۶

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۱۷

   درود بر شما همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود

 20. Author Image
  میلاد
  ۱۴۰۲-۰۱-۱۵

  سلام وقت بخیر قیمت دستگاه ۴۰۰ تن رو لطف میکنید

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۱۷

   درود بر شما ، برای استعلام قیمت از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ پیام دهید و یا با شماره ۰۲۱۴۴۹۸۳۱۰۷ تماس بگیرید. سپاس

 21. Author Image
  رحمان صدیق پور
  ۱۴۰۲-۰۱-۱۸

  سلام وقت بخیر
  فروش اقساطی هم دارین؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۱۹

   درود بر شما برای کسب اطلاعات درباره شرایط فروش از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

 22. Author Image
  جبهری
  ۱۴۰۲-۰۱-۲۳

  سلام دستگاه برای تزریق مواد pvc هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۲۶

   درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 23. Author Image
  حسینی
  ۱۴۰۲-۰۱-۲۸

  وقت بخیر ، دستگاه تزریق پریفرم پت هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۲۸

   درود بر شما بله موجود است لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 24. Author Image
  علینژاد
  ۱۴۰۲-۰۲-۰۵

  قیمت دستگاه تزریق ۴۰۰ تن رو اعلام بفرمایید

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۰۵

   درود بر شما برای استعلام قیمت لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 25. Author Image
  کریم زمانی
  ۱۴۰۲-۰۲-۰۵

  سلام.قیمت دستگاه پلاستیک بادی ۶۰لیتری را اعلام بفرمایین.باتشکر

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۰۵

   درود بر شما برای استعلام قیمت لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 26. Author Image
  هوشیار
  ۱۴۰۲-۰۲-۱۶

  وقت بخیر برای تولید سبد میوه چه دستگاه تزریقی پیشنهاد میکنید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۶

   درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 27. Author Image
  فرهاد
  ۱۴۰۲-۰۲-۱۷

  سلام دستگاه تزریق ۲۰۰ تن از شما خریدیم بسیار با کیفیت هست

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۷

   سپاس از انتخاب و اعتماد شما

 28. Author Image
  خاکپور
  ۱۴۰۲-۰۲-۱۸

  وقت بخیر دستگاه تزریق ۱۲۰۰ تن هم موجود دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۱۸

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 29. Author Image
  نقدی
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۱

  سلام کدام دستگاه تزریق برای تولید پالت ۱ در ۱ مناسب است؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۱

   درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 30. Author Image
  محسنی
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۳

  سلام دستگاه تزریق پلاستیک چینی هم دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۳

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 31. Author Image
  خانی
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۵

  سلام دستگاه تزریق پلاستیک برای تولید لیوان یکبار مصرف دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۵

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 32. Author Image
  قاسمی
  ۱۴۰۲-۰۲-۲۸

  سلام قیمت دستگاه تزریق ۱۸۰ تن و ۲۲۰ تن رو اعلام بفرمایید. ممنون

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۲-۲۸

   درود بر شما برای استعلام قیمت لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 33. Author Image
  یاوری
  ۱۴۰۲-۰۲-۳۱

  سلام دستگاه تزریق پالت سازی هم موجود دارید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۳-۰۱

   درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل