خرید کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو چیست؟

کمپرسور اسکرو روتاری نوعی کمپرسور باد است که از مکانیزم مثبت از نوع چرخشی استفاده می کند. کمپرسورهای باد اسکرو معمولاً در جاهایی استفاده می شوند که حجم زیادی از هوای پر فشار مورد نیاز است. هنگامی که سیستم شما به هوای مداوم نیاز دارد، کمپرسور اسکرو راه حلی عملی است. خرید کمپرسور اسکرو متناسب با نیاز مورد نظر نیازمند تجربه و کارشناسی دقیق است.

کارشناسان ما در شرکت دانش بنیان پارس در خدمت شما هستند تا مشاوره ها و راهنمایی های لازم جهت خرید انواع کمپرسور باد فشار قوی و کمپرسور اسکرو را به شما ارائه دهند.

کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو چگونه کار می کند؟

کمپرسور اسکرو هوا را بین دو روتور مشبک به دام می اندازد، سپس با حرکت در روتورها حجم هوا کاهش می یابد. کاهش حجم منجر به هوای فشرده می شود که سپس برای کاربردهای مختلف از جمله در دستگاه های پلاستیک بادی استفاده می شود. شما می توانید کمپرسورهای اسکرو را در کاربردهایی بیابید که به تجهیزات با کیفیت بالا مانند تولیدات صنعتی و امکانات پزشکی نیاز دارند.

یکی از مهم ترین کاربردهای کمپرسورهای اسکرو و هوای فشرده استفاده از آنها در دستگاه های پلاستیک بادی برای باد کردن انواع محصولات پلاستیکی مانند بطری ها ، گالن ها ، بشکه ها و حتی مخازن بزرگ تا چند صد لیتر می باشد.

مزایای عمده کمپرسور باد اسکرو

مزیت اصلی خرید کمپرسور اسکرو در مقایسه با سایر کمپرسورهای باد ، تامین مداوم هوای فشرده است. مزایای دیگر کمپرسورهای پیچ روتاری این ماشین ها را برای کاربردهای دیگر و مستقل ایده آل می کند.

خرید کمپرسور اسکرو

انواع کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو معمولاً در دو نوع اصلی وجود دارند: کمپرسورهای اسکرو خشک یا بدون روغن و کمپرسورهای اسکرو روغنی. هر دو نوع کمپرسور از روتورهایی تشکیل شده‌اند که نزدیک به هم جفت شده‌اند. کمپرسورهای اسکرو خشک هیچ روغنی در بین پیچ ها ندارند. یک کمپرسور اسکرو خشک از دو روتور تشکیل شده است، یک جفت نزدیک که در یک سوراخ استوانه ای با فاصله کم نصب شده اند. کمپرسورهای اسکرو روغنی دارای روغن در بین پیچ ها هستند. یک کمپرسور پیچی پر از روغن همچنین دارای یک جفت روتور نزدیک به هم است که در یک سوراخ سیلندر با فاصله نزدیک نصب شده اند. با این حال، کمپرسورهای اسکرو سیلابی روغنی به اندازه کمپرسورهای اسکرو خشک نیازی به فضای خالی ندارند.

ساختار کمپرسورهای اسکرو

کمپرسور اسکرو به دلیل راندمان بالا و قابلیت اطمینان بالا در مقایسه با سایر انواع کمپرسورها به طور فزاینده ای در صنایع تبرید و گاز طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند. ویژگی‌های عملکرد بهبودیافته مزایای زیادی مانند هزینه عملیاتی پایین‌تر و کربن تولیدی کم را ارائه می‌کند که به کاهش تأثیر بر محیط‌ زیست کمک می‌کند.

کمپرسور اسکرو بدون روغن

کمپرسور بدون روغن oil free

کمپرسور اسکرو از نوع بدون روغن، ضربان‌هایی با فرکانس بالا ایجاد می‌کنند که به لوله‌کشی سیستم منتقل می‌شوند و می‌توانند باعث ایجاد مشکلات ارتعاش صوتی شوند. اینها مشابه نوع مشکلاتی است که در کاربردهای کمپرسور رفت و برگشتی تجربه می شود، با این تفاوت که فرکانس بالاتر است. در حالی که بطری های حجمی با رفت و برگشت کار می کنند، کمپرسور اسکرو نوع خشک به یک صدا خفه کن اختصاصی تولید کننده نیاز دارد که باید به خوبی مشکل را برطرف کند.

یک مشکل وجود دارد که کمپرسور OFS می تواند به خوبی از عهده آن برآید. برخلاف اکثر کمپرسورهای دیگر، این کمپرسور مقدار متوسطی مایع را تحمل می کند. تزریق مایعات برای خنک‌سازی کمکی معمولاً در سطح پایین‌تری نسبت به کمپرسورهای غرقابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که مواد ساینده نباشند، کمپرسور به خوبی رسوب گیری را انجام می دهد. رسوب دهنده به آب بندی کمپرسور کمک می کند و به مرور زمان ممکن است عملکرد را بهبود بخشد. برای جریان های بزرگتر در محدوده جریان کمپرسور گریز از مرکز، کمپرسور OFS جایگزین خوبی است.

انواع کمپرسور باد اسکرو

کمپرسور اسکرو روتاری

کمپرسور چرخشی یک نوع کمپرسور جابجایی است که در آن از پیچ های دوار برای فشرده سازی هوا استفاده می شود. در مقایسه با کمپرسور پیستونی، کمپرسور اسکرو هوا را به طور مداوم بدون ضربان فشرده می کند. راندمان بالا در بار کامل و بازده پایین در بارگذاری جزئی دارد. این کمپرسور نسبت به کمپرسور پیستونی صدای کمتری دارد و طراحی بسیار فشرده ای دارد که استفاده از آن را در مناطقی که فضای زیاد برای قرار دادن کمپرسورهای هوا وجود ندارد، مناسب می کند. کمپرسور اسکرو دوار قطعات بسیار کمی دارد که ممکن است فرسوده شوند، بنابراین هزینه تعمیر و نگهداری کمتر از کمپرسورهای پیستونی و پره دوار است. کمپرسورهای اسکرو روتاری می توانند هم به عنوان کمپرسورهای بدون روغن روان کننده و هم به عنوان کمپرسورهای تزریق روغن روان کننده عرضه شوند.

کمپرسور بدون روغن اسکرو

کمپرسورهای اسکرو

اکثر کمپرسورهای اسکرو از نوع روغن کاری شده هستند. دو نوع وجود دارد – نوع نیمه هرمتیک و درایو باز. در حالت اول، موتور در همان محفظه کمپرسور قرار دارد، در حالی که در دومی موتور خارج از محفظه کمپرسور قرار دارد و بنابراین به مهر و موم شفت نیاز دارد. تنها قطعات متحرک در کمپرسورهای اسکرو دو روتور مارپیچی به هم پیوسته هستند. روتورها از یک لوب نر که به عنوان پیستون غلتشی عمل می کند و یک فلوت ماده که به عنوان یک استوانه عمل می کند، تشکیل شده است. از آنجایی که فشرده سازی پیچ دوار یک فرآیند جابجایی مثبت مداوم است، هیچ موجی در سیستم ایجاد نمی شود.

کمپرسورهای اسکرو به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند زیرا روتورها با سرعت های محافظه کارانه می چرخند و به خوبی با روغن خنک کننده روغن کاری می شوند. خوشبختانه بیشتر روغن در کمپرسورهای اسکرو به راحتی از گاز جدا می شود. به طور معمول، تنها سطوح کمی از ناخالصی بین ۱.۰ تا ۲.۰ ppm وزنی پس از فشرده سازی در گاز باقی می ماند. برای کاهش ناخالصی های زیر این سطح می توان از فیلترهای زغالی استفاده کرد.

مزیت اصلی خرید کمپرسور اسکرو این است که امکان دستیابی به نسبت های فشار بالا را در یک حالت واحد فراهم می کند. برای رسیدگی به همین حجم های زیاد با یک کمپرسور رفت و برگشتی نیاز به یک واحد دو مرحله ای است. به دلیل این مزیت و مزایای دیگر، کمپرسورهای اسکرو در حال حاضر به کمپرسورهای رفت و برگشتی برای کاربردهای تبرید هلیوم و مایع سازی ترجیح داده می شوند. آنها در سایر کاربردها نیز با کمپرسورهای گریز از مرکز قابل رقابت هستند.

اسکرو

کمپرسورهای اسکرو شرکت دانش بنیان پارس

انواع کمپرسور هوا اسکرو که ما ارائه می کنیم عبارتند از:

 • کمپرسورهای سرعت متغیر با انرژی کارآمد
 • کمپرسورهای صنعتی با سرعت ثابت
 • کمپرسورهای اسکرو بدون روغن Oil Free

شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید تا تصمیم بگیرید کدام کمپرسور هوای صنعتی برای کاربرد شما بهترین است. ما راه حل های کاملی برای کسب و کار شما از ابتدا تا انتها ارائه می دهیم، از محصولات با کیفیت گرفته تا گزینه های خدمات استثنایی. ما معتقدیم که بهبود هرگز متوقف نمی شود و تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک سیستم هوای فشرده خلاقانه و کارآمد دریافت می کنید. سایر محصولات هوای فشرده ما شامل کمپرسورهای پیستونی، خشک کن هوا، لوله کشی هوا و راه حل های تصفیه هوای فشرده است.

خرید انواع کمپرسور اسکرو  و کمپرسور فشار قوی

شرکت دانش بنیان پارس پیشرو در صنعت دستگاه های پلاستیک بادی ، تزریق پلاستیک ، تزریقی بادی و انواع تجهیزات جانبی این صنعت.

کارشناسان ما در شرکت دانش بنیان پارس در خدمت شما عزیزان هستند تا انواع مشاوره ها و راهنمایی های لازم جهت خرید انواع دستگاه ها و تجهیزات صنعتی از جمله انواع کمپرسورهای اسکرو ، خرید انواع گیربکس ،  کمپرسورهای هوای فشرده ، کمپرسورهای ۳۰ بار ۴۰ بار و …را به شما عزیزان ارائه دهند.

برای تماس با کارشناسان ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا با شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها (۶)

 1. Author Image
  هادی خدایی
  ۱۴۰۱-۰۵-۲۶

  سلام لیست قیمت کمپرسورها را اعلام می فرمایید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۲۶

   سلام وقت بخیر لطفا برای استعلام قیمت به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 2. Author Image
  هادی رنجبر
  ۱۴۰۱-۰۵-۳۱

  بسیار عالی

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۶-۰۱

   سپاس

 3. Author Image
  فاطمه
  ۱۴۰۲-۰۱-۱۵

  درود برشما مطالب سایت بسیار مفید و کاربردی است

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۲-۰۱-۱۷

   سپاس فراوان از شما

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل