خرید دستگاه پلاستیک بادی

خرید دستگاه پلاستیک بادی و راه اندازی خط تولید محصولات پلاستیک بادی نیاز به دانش و تجربه کافی در زمینه شناخت ویژگی های ماشین آلات تزریق پلاستیک و بادی تزریقی دارد. شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس سازنده و وارد کننده انواع دستگاه های بادی پلاستیک و تزریق پلاستیک با بهره گیری از کارشناسان خبره و دانش روز صنعت پلاستیک سازی آماده همکاری در جهت فروش و ارائه مشاوره به فعالان این حوزه می باشد.

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس سازنده انواع دستگاه پلاستیک بادی از ۴ لیتر تا ۲۰ لیتر در سایز های متنوع در دو مدل تک استیشن و دو استیشن می باشد.

دستگاه های پلاستیک بادی و تزریقی بادی شرکت پارس توانایی تولید انواع محصولات از جمله انواع بطری ها ، گالن ها ، دبه ها ، ظروف قطره چشمی ، ظروف آزمایشگاهی و بهداشتی و … را در ابعاد ۵۰ سی سی ، یک لیتری ، ۴ لیتری ، ۱۰ لیتری ، ۲۰ لیتری و بالاتر را دارند.

 

دستگاه پلاستیک بادی

 

سازنده و تولید کننده انواع دستگاه پلاستیک بادی و تزریقی بادی

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس علاوه بر تولید و فروش انواع دستگاه پلاستیک بادی و تزریقی بادی

تجهیزات و لوازم جانبی ماشین آلات تزریق پلاستیک بادی را نیز تولید و به فروش می رساند.

فروش ماشین آلات پلاستیک بادی ۱ لیتری برای تولید انواع بطری شیر و محصولات بهداشتی نظیر بطری شامپو و مایع ظرفشویی و دستشویی، دستگاه پلاستیک بادی تولید دبه ماست در مدل های مختلف ، دستگاه بادی پلاستیک تولید گالن های ۴ لیتری تا ۲۰ لیتری به صورت تک لایه ، دو لایه و چند لایه مناسب جهت صنایع مختلف از جمله تولید کنندگان روغن های صنعتی ، ساخت ماشین های پلاستیک بادی بزرگ جهت تولید انواع بشکه ، مخزن و تانکر ۲۰۰ لیتری و بزرگ تر.

خط تولید دستگاه پلاستیک بادی از ۴ لیتر تا ۲۰ لیتر

شرکت تخصصی ماشین های پلاستیک بادی پارس توانایی راه اندازی خط کامل تولید محصولات تزریقی بادی مانند خط تولید دبه ماست ، خط تولید دبه سرکه و ترشی ، خط تولید دبه خیارشور ، خط تولید گالن ، خط تولید ۴ لیتری و خط تولید ۲۰ لیتری را دارد. همچنین کارشناسان و متخصصان ما در شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس آمادگی دارند تا راهنمایی ها و مشاوره های لازم جهت راه اندازی خط تولید محصولات تزریق پلاستیک بادی را به شما عزیزان ارائه دهند.

خرید دستگاه پلاستیک بادی

 

 

خرید و فروش دستگاه پلاستیک بادی

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس اولین شرکت سازنده دستگاه پلاستیک بادی در ایران بوده و بهترین دستگاه های پلاستیک بادی و دستگاه های تزریقی بادی را تولید می کند.

شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس تولید کننده بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های پلاستیک بادی و تزریقی بادی بوده و با توجه به اینکه دستگاه های این شرکت تمام داخلی هستند قیمت دستگاه های پلاستیک بادی و تزریقی بادی شرکت پارس از سایر وارد کنندگان پایین تر می باشد.

 

خرید ماشین پلاستیک بادی

 

 

قیمت دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری شرکت پارس دارای مدل های متنوع و گوناگونی است. دستگاه اکستروژن بلومولدینگ تک استیشن، دستگاه اکستروژن بلومولدینگ دو استیشن ، ماشین پلاستیک بادی سرعت بالا و سایر مدل ها که بسیار متنوع بوده و با توجه به نیاز مشتریان دستگاه مورد نیاز معرفی می گردد.

قیمت هر دستگاه با توجه به آپشن ها و ویژگی های به خصوص آن می تواند متفاوت باشد.

صنعتگران محترم و عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه تولید محصولات پلاستیکی دارند می توانند برای اخذ مشاوره بیشتر جهت خرید انواع دستگاه های پلاستیک بادی و بادی تزریقی با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری

 

شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس سازنده و تولید کننده اولین و بهترین دستگاه پلاستیک بادی و تزریقی بادی در ایران می باشد.

شرکت دانش بنیان پارس تولید کننده ماشین آلات پلاستیک بادی و تزریقی بادی با قیمت بسیار مناسب و اقتصادی است

قیمت دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس سازنده اولین دستگاه پلاستیک بادی تمام ایرانی می باشد.

ماشین پلاستیک بادی اکستروژن شرکت پارس در دو مدل دستگاه پلاستیک بادی تک استیشن و دستگاه پلاستیک بادی دو استیشن موجود است که توانایی تولید دبه ماست ، تولید بطری شیر ، تولید گالن ۴ لیتری ، تولید دبه و گالن ۲۰ لیتری و انواع محصولات بادی پلاستیک را دارد.

 

دستگاه تولید بطری و گالن

 

 

قیمت دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری با توجه به مدل دستگاه بسیار متفاوت می باشد.

دستگاه پلاستیک بادی شرکت پارس توانایی تولید ظروف و محصولات چند لایه را نیز دارد. ماشین آلات بادی پلاستیک پارس می توانند ظروف یک لایه تا ۴ لایه و حتی ۶ لایه را نیز تولید کنند که برای ظروف مواد شیمیایی کاربرد دارد.

از ماشین آلات پلاستیک بادی می توان به دستگاه پلاستیک بادی تولید دبه ، دستگاه پلاستیک بادی تولید بطری ، دستگاه پلاستیک بادی تولید ظرف مایع ظرفشویی و دستشویی ، دستگاه تولید بطری شیر ، دستگاه بادی پلاستیک تولید انواع گالن ها و بشکه ها اشاره کرد.

شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس سازنده انواع دستگاه تزریق پلاستیک بادی و دستگاه پلاستیک بادی اکستروژن تمام ایرانی می باشد.

برای مشاهده ویدیوی نحوه کار و عملکرد دستگاه تزریق پلاستیک بادی روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد دستگاه تزریق پلاستیک بادی

 

“شما عزیزان می توانید انواع دستگاه های تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه های پلاستیک بادی (اینجکشن بلومولدینگ) را در وبسایت ما مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.”

خرید دستگاه پلاستیک بادی

پلاستیک بادی

 

 

پلاستیک بادی اکستروژن یا اکستروژن بلومولدینگ :

پلاستیک بادی اکستروژن یا اکستروژن بلومولدینگ بزرگترین و گسترده ترین زمینه از این سه فرآیند است و پس از آن پلاستیک بادی کششی و پلاستیک بادی تزریقی قرار دارد. کل صنعت پلاستیک بادی تقریباً سالانه ۳ تا ۵ درصد رشد می کند و با این سرعت به رشد خود ادامه خواهد داد.

پلاستیک بادی اکستروژن گسترده ترین فرآیند در صنعتی پلی اتیلن HDPE است. “پلاستیک نیوز” تا سپتامبر ۲۰۰۸ گزارش داد که تولید HDPE ایالات متحده ۱۲.۸ میلیارد پوند بوده است. بازارهای پلاستیک بادی اکستروژن برای HDPE که با سرعت بیشتری نسبت به بازار بطری در حال رشد هستند، به طور کلی، برای مخازن نگهداری بزرگ، درام های ۵۵ گالن، و مخازن سوخت خودرو هستند. تقریباً ۴۰ درصد از HDPE تولید شده در بازار به روش پلاستیک بادی انجام می شود.

 

تولید بطری و قوطی پلاستیکی

 

مهمترین عوامل در فرآیند تولید پلاستیک بادی :

استحکام در برابر ضربه (بطری ها و ظروف مختلف عمده ترین محصولات هستند و به مقاومت ضربه ای خوبی نیاز دارند)

تعادل بین استحکام و خواص جریان (برای خواص جریان خوب از PVC با وزن مولکولی کمتر استفاده می شود، بنابراین خواص استحکامی آن باید توسط اصلاح کننده ها بهبود یابد؛ جریان خوب با انتخاب مواد کمکی و روان کننده های داخلی و خارجی و نسبت آنها بهبود می یابد)

پایداری حرارتی (مواد در معرض دو فرآیند حرارتی تشکیل پاریزون و تشکیل محصول نهایی قرار می‌گیرد. به همین دلیل وجود دو گروه از مواد اولیه ضروری است: افزودنی‌های رئولوژیکی (روان‌کننده‌ها و کمک‌کننده‌های فرآیند) و تثبیت‌کننده‌های حرارتی. گروه اول باعث کاهش آسیب می‌شود. پلیمر با کاهش مقاومت برشی، گروه دوم باید تاثیر کاتالیزوری هیدروکلراید را به طور موثر کاهش دهد. تثبیت کننده های قلع به دلیل راندمان تثبیت کننده خود شناخته شده اند و پایداری طولانی مدت را بدون تاثیر کاتالیزوری محصولات واکنش خود ارائه می دهند. به همین دلیل اغلب برای این فرآیند انتخاب می شوند.

 

دستگاه تزریقی بادی پلاستیک

 

مشکلات فرآیند پلاستیک بادی و روش های رفع آن :

بسیاری از مشکلات در تولید محصولات نهایی با استفاده از روش پلاستیک بادی با انتخاب مناسب پارامترهایی که ماشین آلات تحت آن کار می کنند کنترل می شود، اما برخی از آنها را نیز می توان با تغییر فرمول اصلاح کرد، به عنوان مثال:

بسته شدن پاریزون (قدرت مذاب خیلی کم، دمای مذاب خیلی بالا، ویژگی های تورم رزین)

چسبیدن پلیمر به میله های هسته (روغن کاری ناکافی)

چسبیدن پلیمر به قالب پاریزون (روغن کاری ناکافی)

تغییر در ضخامت دیواره محصول (استفاده از موادی که شاخص ذوب کمتری دارند)

چشم ماهی یا حباب (رطوبت رزین بالا یا کیفیت پایین رزین یا نا خالصی)

رگه های سیاه (تخریب بیش از حد حرارتی یا آلودگی مواد)

تغییر رنگ (تخریب بیش از حد حرارتی)

تاب خوردگی (قدرت ذوب)

تغییر در رنگ، استحکام، یا ظاهر (درصد یا کیفیت دوباره آسیاب کردن)

تولید کم (مشکلات انتخاب روانکار)

دستگاه پلاستیک بادی 60 لیتری

 

 

پلاستیک بادی کششی :

قالب گیری بادی کششی فرآیندی است که در شکل زیر نشان داده شده است. در این فرآیند دستگاه دارای یک کمک مکانیکی است که قطعه را در جهت طولی کشیده و در عین حال قطعه را دمیده و باعث کشش در امتداد حلقه یا جهت شعاعی می شود. این حرکت منجر به جهت گیری دو محوره و افزایش خواص می شود.

این فرآیند به وسیله یک سنبه تلسکوپی انجام می شود که همزمان با تزریق هوا برای فشار دادن پلاستیک به دیواره ها و کشش شعاعی مواد، به پایین پریفرم فشار می آورد. مزیت این فرآیند این است که به بهبود خواص مکانیکی کمک می کند. استحکام در مقابل ترکیدگی بیشتر و استحکام در مقابل ضربه بالاتر را می توان با پلاستیک بادی کششی به دست آورد.

به عنوان مثال، بطری‌های نوشابه پت (PET) از این تکنیک برای ایجاد مقداری کریستالیزاسیون و بهبود خواص برای گذراندن آزمایش سقوط شش فوتی استفاده می‌کنند.

اولین مرحله در فرآیند تزریقی بادی، تخمین طول پاریزون مورد نیاز است. طول قالب و فاصله باید از سطح سنبه تا بالای قالب اندازه گیری شود. سپس، طول پاریزون اضافی باید در زیر قالب مورد نیاز برای پیش گیره، پایه دمنده، و پخش کننده پاریزون اندازه گیری شود. این فرآیند بستگی به آنچه برای تولید یک قطعه خوب لازم است دارد. در انتها، layflat ابزارآلات سر پاریزون به اندازه مناسب باید تعیین شود.

 

جرم قطعه نهایی باید اندازه گیری شود و ضخامت دیوار باید در مناطق بحرانی اندازه گیری شود. پارامترهای فرآیند از جمله دما و فشار را تنظیم کنید تا ضخامت دیواره و جرم قطعه را ثابت‌تر کنید. مطمئن شوید که پاریزون در یک خط مستقیم پایین می آید و در هنگام اکسترود شدن جابجا نمی شود.

فضایی که بین قسمت پایین صفحه هد و بالای قالب لازم است باید مشخص شود. قسمت‌های گرد می‌توانند به صفحه ابزار به بالای قالب نزدیک‌تر شوند. این مقدار فلاش یا پرت  بالا و پایین را به حداقل می رساند. اما پنل ها و قالب های مسطح با ارتفاع بسته (ضخامت) کوچک باید به دلیل زوایای قوس دهی به سمت هد یا دورتر از هد باشند. ممکن است برای “بالون کردن” قطر پاریسون به یک واحد پیشگیرنده نیاز باشد.

پاریسون باید به اندازه‌ای بلند باشد که به میله‌های گیره‌ای اجازه دهد تا کف پاریسون را ببندند و قالب را پاک کنند. پین های پخش کننده پاریسون یا پین ضربه ای ممکن است برای حرکت بهتر برای گردن های افست مورد نیاز باشد. هنگامی که پاریزون از پریزن پیشگیرانه استفاده می کند، ممکن است نیاز باشد زمان بسته شدن پرس کاهش یابد تا پریسون باد شده در قسمت های کشش عمیق قالب قرار گیرد.

برای تعیین مقدار فلاش در بالا، پایین و کناره‌های قطعات، می‌توان جرم پاریسون را تخمین زد. هنگامی که جرم و طول پاریسون برای سه یا چهار عکس کامل شد، برنامه‌ریزی پروفایل می‌تواند قسمت‌های نازک و ضخیم پاریسون و قسمت را شروع کند. این می‌تواند برای تعیین اینکه می‌توان به صورت دستی با سرعت و مراحل نمایه مناسب برای تعیین تنظیمات برای عملکرد خودکار پاکسازی شود، مفید باشد.

برخی از واحدهای برنامه نویسی پاریزون می توانند یک سنبله (نقطه شماره گذاری شده ضخیم پاریزون) را در یک ناحیه معین قرار دهند که ممکن است خیلی ضخیم یا نازک باشد. این به ما امکان می دهد مکان و نقطه شماره گذاری نمایه صحیح را برای تغییر تعیین کنیم.

نتیجه گیری :

پلاستیک بادی (BM) فرآیندی برای تبدیل ترموپلاستیک ها (TPs) به اجسام توخالی با اشکال ساده تا پیچیده و بسیار پیچیده است. این فرآیند به ویژه با هدف تلفیق هر چه بیشتر عملکرد در یک محصول منفرد سازگار است. مانند قالب‌گیری تزریقی، این فرآیند ماهیت ناپیوسته یا دسته‌ای دارد و شامل یک سری عملیات است که در تولید قالب به اوج خود می‌رسد. سه فرآیند اساسی در شکل زیر نشان داده شده است. BM یک فرآیند بسیار توسعه یافته با اشکال مختلف است.

فروش دستگاه پلاستیک بادی

 

 

خط تولید دستگاه پلاستیک بادی 

شرکت تخصصی ماشین های پلاستیک بادی پارس توانایی راه اندازی خط کامل تولید محصولات پلاستیک بادی مانند خط تولید دبه ماست ، خط تولید دبه سرکه و ترشی ، خط تولید دبه خیارشور ، خط تولید گالن ، خط تولید ۴ لیتری و خط تولید ۲۰ لیتری را دارد. همچنین کارشناسان و متخصصان ما در شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس آمادگی دارند تا راهنمایی ها و مشاوره های لازم جهت راه اندازی خط تولید محصولات تزریق پلاستیک بادی را به شما عزیزان ارائه دهند.

 

تجهیزات جانبی دستگاه پلاستیک بادی

خرید دستگاه پلاستیک بادی

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس سازنده بهترین دستگاه پلاستیک بادی و ماشین پلاستیک بادی اکستروژن در ابعاد و اندازه های مختلف با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت تضمین شده می باشد.

شرکت ماشین سازی پارس فعال در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه پلاستیک بادی ، تزریقی بادی و تزریق پلاستیک در ابعاد و اندازه های مختلف با قیمت مناسب و تکنولوژی به روز دنیا.

برای اطلاع از قیمت دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری ، قیمت دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری ، قیمت دستگاه پلاستیک بادی تمام اتوماتیک با ما در ارتباط باشید.

از جمله پر کاربرد ترین دستگاه های پلاستیک بادی اکستروژن ساخت شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه پلاستیک بادی کوچک از حجم ۱۰ میلی لیتر تا ۱ لیتر

 • ماشین پلاستیک بادی تولید بطری ۱ لیتری و ۱.۵ لیتری

 • دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری

 • ماشین پلاستیک بادی تولید گالن

 • دستگاه پلاستیک بادی تولید دبه 

 • ماشین پلاستیک بادی تولید بشکه

 • دستگاه بادی پلاستیک تولید مخزن آب

 • ماشین پلاستیک بادی تولید ۲۰ لیتری

 • دستگاه پلاستیک بادی چند لایه

 • ماشین پلاستیک بادی تک استیشن

 • دستگاه پلاستیک بادی دو استیشن

 • دستگاه پلاستیک بادی تمام اتوماتیک

 • خرید دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری 

 • خرید ماشین پلاستیک بادی ۱۰ لیتری

 • خرید دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتزی

 • خرید دستگاه بادی پلاستیک با پرت کن اتوماتیک

 • خرید ماشین آلات پلاستیک بادی

 

 

خرید دستگاه تولید بطری و گالن

 

خرید دستگاه پلاستیک بادی که مناسب با فعالیت مدنظر شما باشد اولین و مهمترین مرحله از راه اندازی خط تولید پلاستیک بادی است.

با توجه به هزینه نسبتا بالای سرمایه گذاری و خرید ماشین آلات پلاستیک بادی جمع آوری اطلاعات کافی و بهره بردن از مشاوره مشاوران و کارشناسان متخصص در این حوزه مهمترین اقدام در راه احداث کارگاه و کارخانه تولید محصولات پلاستیکی می باشد.

کارشناسان ما در شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس با پشتوانه تخصص و تجربه چندین دهه فعالیت در زمینه ماشین آلات بادی تزریقی اکستروژن و تزریق پلاستیک آماده ارائه مشاوره های فنی در زمینه انتخاب و خرید دستگاه های بادی پلاستیک و تزریقی بادی می باشند.

شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس تولید کننده و وارد کننده بهترین دستگاه های بادی تزریقی از ۵ میلی لیتر تا ۲۰۰ میلی لیتر می باشد.

همچنین در زمینه ساخت ماشین آلات اکستروژن نیز شرکت پارس دستگاه های پلاستیک بادی ۱ لیتری ، ۴ لیتری ، ۱۰ لیتری ، ۲۰ لیتری ، دستگاه های تولید بشکه های ۲۰۰ لیتری و بالاتر را به مشتریان خود که عموما واحدهای صنعتی بزرگ هستند ارائه می دهد.

قیمت دستگاه پلاستیک بادی

این ماشین ها بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی و استعلام قیمت، بر روی لینک تماس با ما کلیک نموده و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

 • قیمت دستگاه تولید دبه پلاستیکی

 • قیمت دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری

 • قیمت دستگاه دبه سازی

 • قیمت دستگاه تولید دبه خیارشور

 • قیمت دستگاه بادی پلاستیک

 • قیمت دستگاه پلاستیک بادی چینی

 • قیمت دستگاه بادکن پت

 • قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بادی دست دوم

 

خرید انواع ماشین آلات پلاستیک بادی

 

برای مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد و مکانیزم دستگاه پلاستیک بادی روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد دستگاه پلاستیک بادی

 

“برای مشاهده انواع  دستگاه های تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه های پلاستیک بادی (اینجکشن بلومولدینگ) روی لینک مربوطه کلیک کنید و جهت اخذ مشاوره خرید و ثبت سفارش از طریق راه های تماس با ما در ارتباط باشید.”

دیدگاه‌ها (۱۵)

 1. Author Image
  علی رضایی
  ۱۴۰۱-۰۲-۰۵

  بسیار عالی👍

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۲-۱۱

   سپاس

 2. Author Image
  محمدجواد طالبی
  ۱۴۰۱-۰۴-۲۱

  بهترین تولید کننده دستگاه پلاستیک بادی هستید♥

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۴-۲۱

   سپاس فراوان

 3. Author Image
  سیامک پورحسینی
  ۱۴۰۱-۰۴-۲۱

  اطلاعات بیشتر برای خرید دستگاه لطف میکنید؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۴-۲۱

   درود و وقت بخیر، لطفا برای اخذ مشاوره و کسب راهنمایی بیشتر به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ از طریق واتساپ پیام دهید با سپاس

 4. Author Image
  حسین رحیمی
  ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

  سلام دستگاه پلاستیک بادی ساخت داخل است یا وارداتی؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

   درود بر شما، هم خودمان تولید میکنیم هم واردات انجام میدیم بستگی به نیاز مشتری دارد.

 5. Author Image
  علی رهایی
  ۱۴۰۱-۰۵-۰۹

  عالی بهترین دستگاه بادی ایران

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۰۹

   سپاس از شما

 6. Author Image
  جعفر خداوردی
  ۱۴۰۱-۰۵-۱۰

  دستگاه ۲۰ لیتری چند؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۱۰

   سلام وقت بخیر لطفا برای استعلام قیمت به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 7. Author Image
  رحیم رجبی
  ۱۴۰۱-۰۵-۲۶

  بسیار عالی

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۲۶

   سپاس

 8. Author Image
  علی
  ۱۴۰۱-۰۸-۰۲

  کاش میتوانستم یک دست گاه بخرم ونصب کن کمک کنم به تولید کشور

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل