دستگاه پرکن مایعات

پرکننده‌ها یا ماشین ‌های پرکن برای بسته‌بندی، عمدتاً برای غذا و نوشیدنی و همچنین برای سایر محصولات استفاده می‌شوند. دستگاه پرکن مایعات عموما در خط تولید روغن های خوراکی ، آب معدنی و انواع نوشیدنی ها کاربرد دارد. انواع مختلفی از پرکننده ها در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه پر کن مایعات

برای فرآیندهای مختلف پر کردن انواع تولیدات و رعایت کامل استانداردهای بهداشتی مختلف، این ماشین آلات بسیار مناسب و سودمند هستند.

شیرهای پرکننده دستگاه پرکن به گونه ای طراحی شده اند که تمامی نیازهای محصولات مشتریان و همچنین انواع ظروف از نظر شکل و اندازه را برآورده کنند.

پرکن مایع

مکانیزم دستگاه پر کن مایعات

دستگاه پرکن مایع زمانی کار می کند که مقدار فشار زیاد باشد. این را می توان به عنوان پر کردن فشار مایع طبقه بندی کرد، به این معنی که وقتی مقدار فشار مخزن مایع برابر با مقدار هوای موجود در بطری باشد، مایع بر اساس وزن خود به داخل بطری وارد می شود.

کنترل ماشین  پرکن مایع و پر کردن مقدار دقیق مایع در بطری ها یا ظروف آسان است. مکانیزمی برای پر کردن وجود دارد که به دستگاه امکان می‌دهد بطری‌های با اندازه‌های مختلف را بدون تعویض قطعات تنظیم کند و همچنین دارای مکانیزمی است که وقتی بطری روی تسمه نباشد، دستگاه به‌طور خودکار فرآیند را متوقف می‌کند.

ماشین پرکن مایعات

قیمت دستگاه پرکن مایعات

دستگاه های پرکن در ابعاد و اندازه های بسیار گوناگون و با ویژگی های متفاوت هستند، از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت ماشین پر کن می توان به سرعت عملکرد دستگاه ، ابعاد دستگاه ، تمام اتوماتیک بودن دستگاه اشاره کرد.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت ها و همچنین اخذ مشاوره و راهنمایی رایگان در خصوص راه اندازی خط تولید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

پر کن

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس با چند دهه فعالیت تخصصی در راه اندازی خط تولید ماشین آلات پلاستیک بادی و تزریق پلاستیک با تکنولوژی روز دنیا و با قیمت های مقرون به صرفه آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

برای مشاهده ویدیوی نحوه کار دستگاه پلاستیک بادی تولید بطری پت روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده ویدیوی نحوه عملکرد دستگاه پلاستیک بادی تولید بطری پت

 

“شما عزیزان می توانید انواع دستگاه تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه پلاستیک بادی (اینجکشن بلومولدینگ) را در وبسایت ما مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.”

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل