پاریزون کنترل دستگاه پلاستیک بادی

وظیفه پاریزون کنترل ، تنظیم ضخامت بخش‌های مختلف دیواره محصول می‌باشد. روش عملکرد بدین صورت می باشد که سیگنال‌های دریافت شده از LVDT بهمراه مقدار ضخامت تنظیم شده توسط پنل دستگاه بصورت فرمان به شیر هیدرولیک صادر می‌شود. سپس با استفاده از برنامه ریزی صورت گرفته در برد ضخامت (کنترلر PID)، قسمت های مختلف دیواره محصول کنترل می‌شود.

کنترل ضخامت دیواره محصول به چه معناست؟


کنترل پاریسون یا پاریزون به معنای کنترل دینامیکی ضخامت پاریزون برای بدست آوردن یک ظرف با ضخامت یکنواخت در دستگاه پلاستیک بادی است. پاریزون کنترل به حفظ ضخامت مورد نیاز به صورت محوری و شعاعی روی محصول ساخته شده از قالب گیری بادی اکستروژن/تزریق (BM) کمک می کند.

 

پاریزون کنترل

 

چرا باید ضخامت دیواره محصول را کنترل کنیم؟


ضخامت دیواره محصولات پلاستیک بادی نیز عامل اصلی برای اندازه گیری کیفیت است. بنابراین، در طول فرآیند تولید، برای اطمینان از کیفیت محصولات قالب‌گیری ، نیاز است که ضخامت دیواره جداری با دقت بالایی ارزیابی شود و سرعت پاسخگویی ردیابی به اندازه کافی سریع باشد.

کنترل پاریزون دستگاه اکستروژن

از پاریزون کنترل در صنایع مختلفی از جمله صنعت تزریق پلاستیک و قالب سازی که نیاز به بررسی یک نازل توسط شیرهای هیدورلیک به صورت حلقه بسته (با قابلیت دریافت فرمان به صورت دیجیتال یا آنالوگ) وجود دارد، استفاده می شود.

ماشین هایی که در آنها از پاریزون کنترل استفاده می شود

در دسته بندی دستگاه پلاستیک بادی ملاحظه کردید که ماشین های متنوعی وجود دارند. اما پاریزون کنترلر فقط در ماشین (های) زیر کاربرد دارد:

 • ماشین اکستروژن بلو مولدینگ (Extrusion Blow Molding Machine)

 

قیمت پاریزون کنترل

 این تجهیزات بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی و استعلام قیمت، بر روی لینک تماس با ما کلیک نموده و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

 

“شما عزیزان می توانید سایر تجهیزات جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک (اینجکشن مولدینگ) و دستگاه های پلاستیک بادی (اینجکشن بلومولدینگ) را در وبسایت ما مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.”

دیدگاه‌ها (۶)

 1. Author Image
  جمشید خانکی
  ۱۴۰۱-۰۵-۱۸

  سلام قیمت پاریزون ۱۰۰ نقطه چند؟

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۰۵-۱۸

   درود لطفا برای استعلام قیمت به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. با سپاس

 2. Author Image
  سامی
  ۱۴۰۱-۱۲-۰۲

  درود ماشین تولید بطری نیاز داریم از حجم ۱۰۰ میل الی ۵۰۰ میل – لطفا راهنمایی فرمایید

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۳

   درود بر شما ، برای اخذ مشاوره و کارشناسی دقیق با همکاران ما در واتساپ به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در ارتباط باشید. کاتالوگ دستگاه ها برای شما ارسال خواهد شد. با سپاس

 3. Author Image
  هادی
  ۱۴۰۱-۱۲-۰۲

  با سلام ماشین پلاستیک بادی برای تولید گالن ۴ لیتر در ساعت ۳۰۰ عدد راهنمایی فرمایید

  1. Author Image
   admin.pars
   ۱۴۰۱-۱۲-۰۳

   درود بر شما ، برای اخذ مشاوره و کارشناسی دقیق با همکاران ما در واتساپ به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در ارتباط باشید. کاتالوگ دستگاه ها برای شما ارسال خواهد شد. با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل