پروپرشنال ولو یا شیر تناسب دستگاه تزریق پلاستیک

 پروپرشنال ولو میکسر یا شیر تناسبی در دستگاه پلاستیک بادی، قطعه ای است که به طور نسبی مواد اولیه نو و مواد آسیاب شده را با هم مخلوط کرده، سپس آنها را به دستگاه قالب گیری منتقل می کند. ساختار اصلی از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

پروپرشنال ولو میکسر شیر تناسب

انواع و کاربرد های شیر های تناسبی :

یک سیستم شیر کنترل تناسبی را می توان برای بهبود کنترل بیشتر ماشین ها با هزینه کم و بدون نیاز به هزینه هنگفت بر روی سیستم های کنترل سروو استفاده کرد. بر اساس طراحی، نوع محصولات و سیستم‌های استفاده شده برای هر سه منظور سیستم‌های کنترل جهت، تناسبی و سروو می توان از پروپرشنال ولو ها استفاده کرد.

چگونه شیرهای تناسبی را تست کنیم؟


برای تأیید منبع تغذیه، سرب قرمز را در “A” و سرب سیاه را در “B” قرار دهید. بیست و چهار ولت باید نشان داده شود. همچنین می توان از جعبه تست برای بررسی درستی عملکرد شیر استفاده کرد. کابل PLC باید به جعبه و کابل روی جعبه به شیر تناسب وصل شود.

قابلیت‌های پروپرشنال ولو میکسر

  • استفاده از میکروپروسسور و شیر برقی جهت انتقال دقیق و روان مواد
  • انتقال تمام اتوماتیک مواد بدون نیاز به نیروی انسانی
  • جنس بدنه فولاد ضد زنگ
  • صرفه جویی در زمان تولید

قیمت دستگاه پروپرشنال ولو

 این ماشین ها بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی و استعلام قیمت، بر روی لینک تماس با ما کلیک نموده و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید. و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

 

“شما عزیزان می توانید انواع دستگاه های تزریق پلاستیک و سایر تجهیزات جانبی را در وبسایت ماشین های پلاستیک بادی پارس مشاهده فرمایید و جهت راهنمایی خرید و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.”

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید
نام و نام خانوادگی
ایمیل